Ucuz araç almak isteyenler dikkat. ÖTV indirimi geldi. ÖTV’siz Seat Ibiza peynir ekmek gibi satıyor. ÖTV'siz otomobil almak isteyenler için müjdeli haber geldi. Özel tüketim vergisi nedeniyle artan otomobil fiyatları bu indirim sayesinde çok ucuza gelecek. Özellikle ÖTV muafiyetine sahip Seat Ibiza son dönemlerde Peynir ekmek gibi satıyor. Otomobil alma hayali kuranlar bu fırsatı Sakın kaçırmayın. Seat Ibiza ÖTV'siz fiyatı ve detaylar haberimizde…

ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER DİKKAT

Dünya genelinde yaşanan ekonomik sıkıntılar ve çift krizi nedeniyle 0 otomobil bulmak her geçen gün güçleşiyor. Bu durum ikinci el otomobil fiyatlarını da etkiliyor. Her geçen gün otomobil fiyatlarında artış yaşanırken uygun fiyatlı araç bulamayan vatandaşlar ise yeni fırsatları araştırmaya devam ediyor. Sınırlı sayıda yeni ÖTV'siz otomobil kampanyası geldi. Araç sahibi olmak isteyenler ucuz otomobil almak isteyenler bu fırsatı sakın kaçırmasın.

ÖTV İNDİRİMİ BUGÜN BAŞLADI

Ucuz otomobil almak için fırsat kollayanlar dikkat. Seat Ibiza fiyat listesi değişti. ÖTV indirimi ile çok uygun fiyatlı otomobil sahibi olmak artık mümkün. ÖTV’siz Seat Ibiza fiyatlarını görenler resmen bayilere akın ediyor. Firma özel ÖTV indirimi yaparken ÖTV’siz Seat Ibiza fiyatları da merak konusu oldu. ÖTV indirimi bekleyenlere yeni fiyat listesi şöyle: Seat Ibiza 1.0 Evo 80 HP Style modeli, ÖTV muafiyetiyle birlikte 389.165 TL’ye satılmaktadır. Grup indiriminden önceki fiyatı ise 700.000 TL olarak belirlenmiştir. Seat Ibiza 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Style modeli de ÖTV muafiyetiyle birlikte 461.387 TL’ye satın alınabilir. Seat Ibiza 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG FR modeli de ÖTV muafiyetiyle birlikte 535.863 TL’ye satılmaktadır.