PTT'den bayram öncesi ödeme duyurusu. Yardım ödemeleri hesaplara geçmeye başladı. TC kimlik numarasının sonuna göre yapılacak olan ödemelerde miktarda belli oldu. Başvuru yapanlara PTT üzerinden 30.000 ile 50.000 TL arasında nakit destek ödemesi yapılacak. Bu desteği almak için başvuru şartı aranıyor. Başvuru adresleri ve başvuru şartları da netleşti. TCKN son hanesine göre Ödeme için detaylar haberimizde…

Kurban bayramına doğru geri sayım devam ederken Nakit paraya sıkışan ya da alışveriş için acil nakit ihtiyacı olanlara Müjdeli Haber bu defa PTT'den geldi. Kurban bayramında artan masraflıların karşılanması için başvuru yapanlara PTT üzerinden destek ödemesi verilecek. PTT ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşın bayramını rahat geçirmesini sağlayacak. Aktif Bank ile işbirliği yapan ve son dönemlerde adeta bir banka şubesi gibi çalışan PTT bu defa da bayram ihtiyaçları için nakit destek sağlayacağını duyurdu. PTT'ye başvuru yapanlara 10.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. Üstelik PTT'nin kredi desteği düşük faizli olarak veriliyor. PTT düşük faizli kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Peki, PTT'den ihtiyaç kredisi nasıl alınır? PTT düşük faize ihtiyaç kredisi başvuru şartları nelerdir? PTT yeni kredi kampanyası ile ilgili detaylar haberimizde…

ptt-kredi-1

BAYRAM KREDİSİ PTT ARACILIĞIYLA VERİLİYOR

Bayramda nakit ihtiyacı olanlar için acil kredi desteği duyurusu geldi. Duyuruyu yapan PTT oldu. Bayrama özel yeni bir kredi kampanyası yapan PTT, adeta banka şubesi gibi başvuru yapanlara para saçıyor. Bayram nedeniyle artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler PTT şubelerinden başvuru yaparak ya da Aktif Bank üzerinden başvuru formunu doldurarak 10.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar ödeme alma şansına sahip olacak.

En uygun faiz oranı ile kredi kullanmak isteyenler PTT'nin bu kampanyasını hemen değerlendirebilir. Son dönemlerde kredi kampanyaları ile dikkatleri üzerine toplayan PTT başvuru şartlarını da açıkladı. Hızlı ve kolay başvuru ile binlerce liralık nakit destek alma şansını siz de bayram öncesinde kaçırmayın.

ptt-kredi-3

PTT BAYRAM KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

PTT ve Aktif Bank işbirliği ile verilecek olan bayram kredisinde başvuru şartları netleşti. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar, 80 yaşından küçük olanlar, kredi notu 1200 puan ve üstü olanlar PTT'den bayram kredisi alabilecek.

ptt-kredi-2

PTT BAYRAM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

PTT düşük faizli bayram kredisi için kredi notuna göre faiz oranı belirleniyor. 50.000 TL'ye kadar alacağınız Kredilerde 36 ay vade seçeneği kullanılıyor. Bu özelliklerle kredi kullanmak istiyorsanız PTT şubesinden en geç pazartesi günü başvuru yapmanız gerekiyor.