Kurban Bayramı öncesinde destek ödemesi için başvurularını yapmış olanlar ve destek ödemesi almak için başvurmak isteyen vatandaşlara ödemeler hemen geçmeye başlıyor. PTT’nin aracılık ettiği ödemeler için Aktif Bank nakit sağlıyor. Vatandaşların bayram öncesi nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla hazırlanan kampanya tüm bankalardan çok daha uygun koşullar ile ödeme sağlıyor. 

İçeceklere Yeni Zamlar Yükleniyor: Kola, Cappy, Sprite, Fusetea, Fanta İçeceklere Yeni Zamlar Yükleniyor: Kola, Cappy, Sprite, Fusetea, Fanta

Acil nakde ihtiyacı olan tüm vatandaşlar yalnızca T.C. kimlik numarası ile başvurularını yaparak maksimum 15 bin TL’ye kadar en uygun koşullar ile Kurban Bayramı ihtiyaç kredilerini çekebiliyor. Başvuru yapan vatandaşlar için ödemeler başlarken, henüz müracaatlarını gerçekleştirmeyenlerin de zamanı bulunuyor. Peki, Aktif Bank bayram kredisi desteği detayları neler? İşte ayrıntılar haberimizde... 

ptt kurban bayramı desteği

PTT’DEN BAYRAM DESTEĞİ ÖDEMESİ 

PTT ile Aktif Bank işbirliğinde sağlanan kampanya kapsamında maddi anlamda vatandaşların bayram öncesi yüklerinin hafifletilmesi amaçlanıyor. Henüz başvuru yapmayan ancak ödeme almak isteyen vatandaşlar da hemen şimdi internet üzerinden müracaat gerçekleştirebiliyor. 15 bin TL’ye kadar olan bayram kredisi hemen hemen tüm hanelere sağlanıyor.  

Bunun için henüz başvuru yapmayanlar App Store ya da Google Play Store üzerinden N Kolay Mobil uygulamasını indirmelidir. Ardından başvurular hızlı bir şekilde yapılır ve ödemeler birkaç dakikaya hesaptan çekilebilir. PTT ATM’lerinden bu gece hemen ihtiyacı olan vatandaşlar nakit ödemelerini alabilmektedir. Peki, PTT bayram desteği ödeme tablosu detayları nasıl? 

ptt bayram desteği ödemesi 2023

AYLIK ÖDEMELER 791,93 TL! 

PTT işbirliği ile sunulan en uygun faizli bayram kredisini çekmek isteyen vatandaşlar 15 bin TL’ye kadar ödemelerini azami 36 ay vade ile alabilmektedir. Çekilen 15 bin TL tutarındaki bayram kredisinin geri ödemesi ise aylık 791,93 TL’dir. Vatandaşlar uygulama indirerek başvuru yapmakta problem yaşıyor ise 3050 numarasına SMS yolu ile de T.C. kimliklerini yazarak başvuru gerçekleştirebilmektedir. Faiz oranı 3,19 olan bayram kredisinde aylık ödemeler cepleri yormayacak şekilde hazırlanmaktadır.