Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Sahte telefon numarası alma o kadar büyük bir ihtiyaç oldu ki herkes bunun peşinde. Sahte telefon numarası alma işlemlerinin nasıl yapıldığını anlattık.

sahte telefon numarası alma

Günümüzde fake yani sahte telefon numarası alma işlemi hemen hemen herkesin ihtiyacı haline geldi. Öyle ki internette artık her nereye üye olmaya çalışsak bizden doğrulama yapmak için cep telefonu numarası ile SMS onayı isteniyor. Bu gibi durumlarda sahte telefon numaraları kişilerin bir numaralı ihtiyacı haline geliyor. Peki sahte telefon numarası nasıl alınıyor?

Sahte telefon numarası almak için herhangi bir ek telefona ihtiyacınız yok. İnternetin nimetlerinden faydalanarak çok kolay bir şekilde, sadece birkaç tık ile sahte telefon numaranızı alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sahte Telefon Numarası Alma

sahte telefon numarası alma

Eğer siz de sahte telefon numarasına ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. İlk olarak www.receivesmsonline.net internet sitesine girin ve listeden bir telefon numarası seçin. Seçtiğiniz telefon numarasını başındaki + (artı) işareti ile birlikte kopyalayıp sizden telefon numarası isteyen kuruluşun telefon numarası bölümüne yapıştırın. Eğer hata alırsanız başındaki + (artı) işaretini silmeyi deneyin. Eğer tekrar hata alıyorsanız bu kuruluş sadece +90 ile başlayan Türkiye merkezli telefon numaralarını kabul ediyor demektir. Günümüzde Türkiye merkezli sahte telefon numarası bulmak çok zor. Bu yüzden daha çok yabancı sahte telefon numaraları tercih ediliyor.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra seçtiğiniz sahte telefon numarası sayfasını yenileyerek gelen SMS‘leri kontrol edin. Bu sayede sahte telefon numarası alma işleminiz tamamlanmış olur.

Kategoriler: Mobil Rehber
  • 6×1106

    yararli konu olmus ama sahte turk numarasi veren siteleride verseniz iyi olur