13.05.2016 21:10

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Çıkacak? Samsung Galaxy Note 6’nın Özellikleri Neler? Samsung Galaxy Note 6’nın Fiyatı Ne Kadar? Note 6’nın tüm detayları.

Samsung dünyaca ünlü teknoloji devi olarak tanınmaya devam ediyor. Galaxy Note serisinde başarılarının üstüne başarı ekleyerek devam eden Samsung, ailenin yeni üyesi Note 6’yı satışa sunmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 6 hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Sızıntı ve bilgiler Samsung Galaxy Note 5 hakkında da konuşan @evleaks tarafından geldi. Evan Blass’a göre Samsung Galaxy Note 6 Ağustos ayında satışa çıkarılacak. İlk lansman gecesi ABD’de 15 Ağustos tarihinde düzenlenecek. Ailenin yeni üyesi Note 6 USB Type-C teknolojisi ile gelecek ve yine tahminlere göre USB 3.1 özelliğini destekleyecek. Yeni nesil Gear VR kulaklık USB Type-C portu ile de uyumlu olacak. Galaxy Note 6’da kameraya kızıl ötesi otofokus özelliği de eklenecek. Ekran 5,8 İnç olarak tasarlanırken 2K çözünürlük eklenmiş. 256GB Depolama Alanı olacak Note 6’nın üzerinde 6GB Ram bulunuyor. Ayrıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Samsung güzel giden satış trendini Note 6’ilede yakalayabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme