21.06.2016 22:38

Samsung Gear S3 Rolex’e Benzeyecek!

Samsung’un önümüzdeki günlerde lansman gecesini gerçekleştireceği Gear S3’ün özellikleri sızdırıldı. Samsung Gear S3 Rolex’e mi benzeyecek?

Samsung teknoloji ve yazılım üzerine olan Ar-Ge’lere her geçen gün daha fazla yatırım yapmaya devam ediyor. Bu Ar-Ge çalışmalarından biri olan ve ilk versiyonu 4 Eylül 2013’deki bir lansman gecesinde tanıtılan Samsung Galaxy Gear’ın en son üyesi Gear S3 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Özellikle Apple’ın Wwdc 2016 etkinliğinden sonra geçirdiği zor süreçlerden sonra Samsung, sektöre nasıl yeni bir ürün daha tanıtacak, gelin hep birlikte inceleyelim.

Samsung Gear S3 Rolex’e mi Benzeyecek?

Son günlerde Apple’ın başı telif hakları ve kopyacılık ithamları ile dertteyken, Samsung içinde kazan kaynamaya başladı. Teknoloji yazarlarına göre sızdırılan bu görüntüler eğer doğruysa Samsung Gear S3, neredeyse Rolex ile aynı. Rolex ise İsviçreli bir saat üreticisi markası olup haklarından ve kalitesinden ödün vermeyen bir firma, buna oranla düşündüğümüzde Samsung’un da yakın zamanda bir kriz yaşaması kuvvetle ihtimal. Samsung tarafından ise henüz resmi bir açıklama yok, bakalım ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler yaşanacak, bekleyip göreceğiz.

gear