17.06.2016 23:40

Samsung ve EA Games Konsorsiyum Kuruyor!

Teknoloji devi Samsung ve oyun devi EA Games konsorsiyum kuruyorlar. İşte Samsung ve EA Games konsorsiyumu ve oyun severleri de sevindirecek detaylar!

Dünyanın önde gelen teknoloji ve yazılım devleri olan Samsung ve EA Games konsorsiyum kurmaya hazırlanıyor. Samsung küresel anlamda satış trendi yakalamış olsa da her geçen gün başarısının üstüne başarı katmayı hedefliyor. Bu doğrultuda EA Games ile işbirliğine giden Samsung E3 2016 için EA Games stantlarında kendi monitörlerini sergileyecek ve EA Games oyuncuları yeni oyunları Curved teknolojisi ile deneyimleyecek.

Samsung ve EA Games İşbirliği: Curved Monitör

Bu konsorsiyum aslında iki dünya devi şirket için bir noktada satışların artması demek oluyor. Öyle ki, EA Games bu yıl fuarda tanıtacağı oyunu Titanfall 2 ve FIFA 17’yi Samsung’un Curved Monitörleri ile tanıtarak oyun severlere hem daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunacak hem de oyun seveler Curved deneyimi yaşayarak evlerinde de Samsung marka bu monitörlerin olmasını isteyecekler. Ayrıca yapılacak olan tek işbirliği de bu değil, Samsung Curved monitör alan ziyaretçilere EA Games, Battlefield Hardline, Need for Speed ve FIFA 16 gibi oyunları hediye edecek.