Kurban Bayramı tatilinde dolar kurundan yeni Rekorlar gelmeye devam ediyor. Dolar TL bugün 26 lira seviyelerine kadar dayandı. Doların bundan sonraki akıbeti ise merak konusu. Ünlü Ekonomist Selçuk geçer ise elinde TL olanları uyardı. Dolar yatırımı yapmak için son fırsat. Köprüden önce son çıkışı kaçırmayın. Çünkü Bayramdan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ünlü ekonomik Selçuk GEÇER'DEN çarpıcı dolar yorumları ve tahminleri haberimizde…

SELÇUK GEÇER'DEN OLAY DOLAR TAHMİNİ

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar kurunda hareketlilik devam ediyor. Haftanın ilk açılış gününde dolar %0,6 değer kazanarak 26 TL seviyelerine kadar dayandı. Bayram tatili olmasına rağmen dolarda yaşanan Yükseliş dikkat çekerken bayram sonrası yaşanacaklar merak konusu oldu. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer ise dolarda bugün yaşanan gelişmelerin ardından dolar tahminlerini yeniledi. 10 günlük dolar tahminlerini güncelleyen Selçuk Geçer öyle bir rakam verdi ki Duyanlar soluğu döviz bürosunda alacak.

10 GÜN SONRA BİR DOLAR KAÇ TL OLACAK?

Dolar tahminleri ile çok konuşulan isimlerden olan ekonomik Selçuk geçer yeni tahminlerini açıkladı. Ünlü Ekonomist, Kurban Bayramı sonrasında bir doların 35-40 TL seviyelerine kadar yükseleceğini söyledi. Hükümetin uzun zamandan beri doları baskı altında tuttuğunu söyleyen Ekonomist Selçuk Geçer, şu anda bu baskının kalktığını ve doların gerçek değerine ulaşmaya çalıştığını vurguladı.

Elinde TL olanlara da çağrıda bulunan Selçuk Geçer, bugün dolar yatırımı yapmayanların bayram sonrasında bin pişman olacağını dile getirdi.