Snapchat’in diğer akıllı gözlüklerden birçok farklı yanı olan gözlüğü Spectacles'in yaklaşık 130 dolar olacağını daha önceden duyurmuştuk. Fakat fiyatlandırma pek böyle olmayacak gibi. Böyle düşünüyoruz çünkü Snapchat’in gözlüğü ebay’da 950 dolardan satışa koyuldu. Peki Spectacles’i bu kadar değerli yapan özellikler neler? İşte Spectacles’i diğer gözlüklerden öne çıkaran birkaç özellik!

Spanchat’in Snap Gözlüğü Spectacles’in Özellikleri

Bin dolar fiyat biçilen Snap çekebilen gözlük Spectacles’i diğer akıllı gözlüklerden farklı kılan en büyük özelliğin şüphesiz ki snap çekebilmesi olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat Spectacles bulundurduğu 2 kamera ile de insan görüş açısına en yakın bir açıda (115 derece) görüntü kaydedebildiğini unutmamak gerek.

Google Glass’ın Ucuz Versiyonu Olan Snapchat Gözlüğüne 950 Dolar Fiyat Biçildi!

İşte bu özellikleri ile kendinden uzun süre söz ettirecek olan snap gözlüğün aslında ilk çıktığı dönemde Google Glass’ın ucuz versiyonu olarak dile getirilmişti. Şu anki yüksek fiyatlara sınırlı stoğun sebep olduğunu düşündüğümüz Spectacles Bakalım ilerleyen zamanlarda satılması beklenen 130 dolar seviyesine düşecek mi?