Son dakika haberi geldi! Eğlence mekanlarına müjdeli haber sonunnda geldi! Tartışılan karar kaldırıldı!

Cumhurbaşkanı Rcep Tayyip Erdoğan'ın 2 sene önce Covid-19 tedbirleri gerekçesiyle uygulamaya koydurttuğu müzik yasağı kaldırldı! Geçtiğimiz günlerde bu yasak sadece  Antalya'da kaldırılmış ve bu durum tartışma yaratmıştı. Yabancı turistler için kaldırılan yasak ülkede diğer şeirlerde sürünce "işgal altında mıyız, kendi vatandaşın ikinci sınıf mı" yorumları yapılmıştı.

TURİSTLER İÇİN KALDIRILMIŞTI!

Koronavirüs zamanında yasak ilk açıklandığında tartışma yaratmış olayın pandemi ile ilgisinin olmadığı muhafazakar yaşam dayatıldığı tartışmaları çıkmıştı.

Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor! Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor!

Yasak bu yaz 21 Haziran’da Antalya’da kaldırılınca bu sefer yeni bir tartışma çıkmış ve turistler için yasak kaldırıldı kendi insanı ikinci sınıf muamellesi yorumları yapılmıştı.  Tartışma sürerken yasak dün yani 22 Haziran’da da İzmir’de kaldırılmıştı. Tartışmalar alevlenince son dakika haberi geldi!

Müzik yasağı tüm Türkiye'de kaldırıldı. Artık eğlence mekanları gece 12'den sonra müzik yayınına devam edebilecek ve konserler gece 00.00'dan sonra devam edebilecek.