Son Dakika Özkan Uğur öldü mü? Geçtiğimiz günlerde entübe edildiği açıklanan Özkan Uğur vefat etti haberleri sonrası sosyal medya başsalığı diliyor. Özkan Uğur neden öldü? Özkan Uğur öldü mü soruları gece yarısı en çok aranan soru oldu!

Özkan Uğur öldü mü?

Ünlü şarkıcı, MFÖ'nün Ö'sü Özkan Uğur vefat ettiği bir sosyal medya kanalı tarafından açıklandı..  24 Haziran gecesi Özkan Uğur vefat etti haberleri sonrası sosyal medya ikiye bölündü. Şu an için Özkan Uğur tüm Türkiye tarafından öldü haberleriyle başsalığı diliyor.

Ancak dikkat Ailesi açıklamıştı!

Ailesi Özkan Uğur'un sağlık durumunun iyiye gittiğini açıklamıştı. Bu sebeple şu an için bu haberlere tam inanmamak gerekiyor.

Technolat dediği gibi ailesinden açıklama geldi!

Technolat dediği gibi Özlem Uğur, 1 saat içinde sosyal medyada amcamla ilgili yayınlanan haber asılsızdır. Yüzlerce mesaja cevap vermeye çalışıyorum. Lütfen müşterih olunuz. Süreci için bizlerden gelecek habere itibar ediniz. Anlayışınız için teşekkürler" açıklaması yaptı.

Özkan Uğur hastalığı neydi?

Özkan Uğur uzun süredir kanser tedavisi görüyordu. Özkan Uğur tedavi gördüğü hastanede Lenf kanseri nedeniyle entübe edildiği açıklanmıştı.

Özkan Uğur kaç yaşında?

17 Ekim 1953 doğumlu Özkan Uğur 69 yaşında hastalıkla yaşam mücadelesi veriyor.