Entübe edildi haberleriyle birlikte tüm sevenlerini yasa boğan Özkan Uğur'dan haber geldi. Ailesi Özkan Uğur'la ilgili yalan yanlış haberlere itibar edilmemesi yönünde bir açıklama yaptı. Peki Özkan Uğur sağlık durumu nasıl? Özkan Uğur sağlık durumunu sizler için derledik!

Özkan Uğur'un ailesinden mesaj var!

Özkan Uğur'un eşi Aysun Aslan Uğur ve oğlu Alişan Uğur sosyal medya üzerinden Özkan Uğur'un sağlık durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Çok yakında güzel haberleri vereceğiz diyen eş ve oğul "Özkan Uğur’umuzun tedavisi devam etmekte olup, 29 Mayıs’tan bu yana yoğun bakımdadır. Dün itibariyle hastalığıyla ilgili çok güzel haberler almaya başladık. Doktorlarının büyük gayreti ve Allah’ın izniyle tedavilerin yan etkilerinden kaynaklanan sorunlarının da yakında çözülecegine ve yoğun bakımdan çıkacağına inancımız tamdır. Hakkında çıkan kaynağı belirsiz olumsuz haberlere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Yakında iyi haberlerini de bizzat vereceğiz inşallah. Ailesi olarak gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Dualarınızı esirgemeyin Eşi Aysun Aslan Uğur ve oğlu Alişan Uğur." açıklaması yaptı!

Özkan Uğur son sağlık durumu!

Realme atağa geçti! Realme 12x geliyor! Realme atağa geçti! Realme 12x geliyor!

ozkans

Özkan Uğur öldü mü haberlerine açıklama!

Sosyal medyada çok sevilen oyuncu Özkan Uğur'un bir takım hayranları entübe edildi haberlerini vefat etti diyerek düşünerek Özkan Uğur'a başsağlığı diledi. Hal böyle olunca bunu görenler Özkan Uğur öldü mü, Özkan Uğur yaşıyor mu sorularını beraberinde sordu. Ancak ailesininde anlattığı gibi Özkan Uğur'un sağlık durumu iyiye gidiyor ve yakında daha güzel haberler paylaşılacak. Özkan Uğur ölmedi ve hayatta sağlık durumu iyiye gittiğini sizlere söyleyelim.