Geçtiğimiz seneden bu yana tuvalet kağıtlarına yapılan zam cepleri yormaya devam ediyor. Özellikle de pandemi sonrasında artan hijyen gereksinimi, markalara zam olarak yansıtılmış ve bu durum da vatandaşa dezavantaj olarak geri dönmüştü. Cepleri yoran tuvalet kağıdı zamları sonrasında vatandaş en uygun fiyatlı tuvalet kağıtlarına yönelirken, zincir marketler de indirimleri ile tercih sebebi olmaya başladı. Vatandaşın geçim savaşına adeta ek bir yük olarak yüklenen tuvalet kağıdı fiyatlarına o marketten adeta damping geldi. Market, stoklarını eritmeyi hedef görmüşken, evlerinde stoğu tükenmek üzere olan vatandaş da harekete geçmiş görünüyor. Sadece bayrama kadar sunulan tuvalet kağıdı indiriminden faydalanmak için hemen market yolunu tutun. İşte indirimli tuvalet kağıdı fiyatları. 

Tuvalet Kağıdı Fiyatları Güncellendi

Son zamanlarda her ürüne yapılan zam, vatandaşın alım kapasitesini düşürmüşken, bunu fırsat bilen marketler de aynı ürüne bir çok ürün alma imkanı sağlıyor ve bunu da yeni müşterilerini toplamak için yapıyor. Hal bu iken vatandaşı sevindiren bir tuvalet kağıdı indirimi daha duyuldu. Özellikle de son zamanlarda indirimlerinden sık sık bahsettiren CarrefourSA tuvalet kağıdı fiyatlarını dibe çekti. 

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!

CarrefourSA Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bu kapsamda CarrefourSA'da Papia Egzotik Tuvalet Kağıdı 8'lisi yarı yarıya düştü. 8'li tuvalet kağıdı 99.00 TL'den 49 TL'ye indi. Son günlerin en büyük indirimini sunan CarrefourSA, bu kapsamda müşteri portföyünü de bir hayli arttırdı. Kaliteyi en ucuza almak isteyen vatandaş, CarrefourSA marketlerin yolunu tuttu.  Sadece bir kaç gün sürecek olan bu kampanya kapsamı sadece stoklarla sınırlı olacak olup, bu indirimi kaçırmamak için sahibi olduğunuz CArrefourSA kart ile market yolunu tutmanız gerekiyor.  Sadece CarrefourSA kartı olan müşterinin bu indirimden faydalanabileceği açıklanmıştır. Bu kapsamda market kasalarından 1 TL karşılığında marketin kendi kartından satın alıp, numaranıza kaydettirmeniz gerekiyor.  Öte yandan, CarrefourSA internet sitesinden de alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Marketin internet mağazasında yer alan indirimli ürünlerden faydalanmak için, hemen sisteme üye olmanız gerekmektedir.