Vakıfbank Haziran ayı içerisinde başlattığı bir kampanya neticesinde 48 aya kadar üç ay ertelemeli taşıt kredisi imkânı sağlıyor. 

Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor! Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor!

Araba alma hayaliniz varsa eğer ve nakit problemi yaşıyorsanız Vakıfbank’ın sunduğu bu krizden yararlanabilir ve 250.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Şimdilerde ikinci el piyasasının yükselmesi ile birlikte eve alım gücünün düşmesi ile pek çok kişi ikinci el araç almaya başlıyor. Netice itibarıyla duyulan nakit sıkıntısında kredi konusunda herhangi bir problem yaşamadan Vakıfbank’tan kolaylıkla çekim sağlayabilirsiniz. 250.000’ye kadar 3 ay ertelemeye taşıt kredisi sunulduğu için gerek vade seçenekleri gerek düşük faizlerle rahatlıkla çekim sağlayabilirsiniz. %1.61 oranında sunulan vade ve faiz oranları sayesinde kolaylıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz. 48 ay vade seçeneği sunulmasının sebebi ise taksitlerin daha rahat bir şekilde ödenmesini sağlamak için sunuldu. 

Kimler Yararlanabilir?

vna

Kredi çekmek isteyen ve ikinci el araç almak isteyen her vatandaş belli şartları taşıdığı sürece rahatlıkla yararlanabiliyor. Kredi notu yüksek olan ve düzenli SGK’lı çalışan kişiler Vakıfbank üzerinden başvuruda bulunabilir. Gelir belgesi ve kimlik gibi detaylı bilgiler incelendikten sonra olumlu netice olursa eğer 250.000 TL’yi direkt olarak alabilirsiniz. Hesaplara direkt olarak aktarılacak bu para sayesinde taşıtınızı alabilir ve 3 ay erteleme imkânı ile kolayca ödeyebilirsiniz. 250.000 TL ve daha altında çekim yapmak isteyen kişiler 36 ay ya da 24 ay gibi farklı vade seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Kolay araç sahibi olmak isteyen kişiler 3 ay erteleme imkânı sayesinde bu kredilerden yararlanabilir ve kolaylıkla çekim yapabilirler. 

Vakıfbank Kredi ile Taşıt İmkânı

İkinci el taşıt almak isteyen vatandaşlar ₺250.000’ye kadar sunulan ve düşük faizli olan bu kredilerden rahatlıkla yararlanabilir. 8000 TL’nin üzerinde bir miktarla aylık taksitlerini ödemeye başlayabilir ve 3 ay erteleme sayesinde rahat bir şekilde taşıtınızı alabilirsiniz. Araç sahibi olmak isteyen nakit sıkıntısı yaşayan her vatandaş vakıf bankası sunduğu bu kampanyadan yararlanabilir. İkinci el araçta daha rahat alım yapabilmek ve alışverişe kolay bir şekilde sağlayabilmek için Vakıfbank şubelerine gidip rahatlıkla paranızı çekebilirsiniz. Gerekli şartları taşıdığınız sürece olumlu yanıtlandığı sürece hızlı çekim imkânı da sunuluyor. 

Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank tarafından sunulan bu krediye başvurmak isterseniz eğer Vakıfbank şubelerine giderek yüz yüze görüşüp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gelir belgesi kimlik ve bunun dışında kredi notu incelemeleri gibi detaylı incelemeler yapıldıktan sonra geri dönüş sağlanır. Herhangi bir ipotek durumuna gereksinim duyulmadan direkt olarak paranızı alabilir ve şartları sağladığınız sürece 250.000 TL’yi alabilirsiniz. 

Vakıfbank şubeleri üzerinden kolay başvuru yapılmasının dışında bir yandan 250.000 daha 6 çekim imkânı da sunuluyor. Böylelikle daha düşük miktarlarda taşıt kredisi çekmek isterseniz eğer dilediğiniz miktarı Vakıfbank’a iletebilir ve 3 ay ertelemeli Kredi çekebilirsiniz. Hızlı çekim imkânının sunulması ve gerekli şartları taşıyan herkese sunulması ile birlikte oldukça avantajlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kolayca yararlanabileceğiniz bu krediler sayesinde Haziran ayı içerisinde başvuruda bulunup direkt olarak paranızı çekebilirsiniz. Paranızı çektikten sonra dilediğiniz aracı alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Üç Ay Erteleme İmkânı

250.000 ve daha 6 meblağ ’da daha çok Kredi çekilse bile erteleme imkânı bulunduğu için 3 ay erteleyerek rahatlıkla bu kredilerden faydalanabilirsiniz. 48 ay vade seçeneği sunulduğu için bu rahat taksitlerle birlikte düşük faiz oranları ile her zaman paranızı ödemeye başlayabilir ve bu taşıt kredilerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Hızlı çekim imkânı sunulduğu için beğendiğiniz taşıtı almak için her zaman başvurunuzu gerçekleştirip direkt olarak paranızı alabilirsiniz.