08.08.2016 07:43

Yeni Apple Watch’un Özellikleri Belli Oldu!

Apple Watch kanadında uzun süredir devam eden sessizlik bozuldu. İşte karşınızda sızıntılara göre; Apple Watch'un yeni versiyonuna ait tüm özellikler!

Hepimiz iPhone 7 ( 6SE de olabilir ) üzerine odaklanmışken Apple Watch kanadından yeni bilgiler gelmeye başladı. Akıllı saatlerde liderliği elinde tutan Apple, Watch serisinin yeni versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün LGBT gününe özel, çalışanları için tasarlamış olduğu kordonu satışa çıkaran Apple, bu defa akıllı saati olan Watch serisine büyük yenilikler katabilir. Tasarım olarak büyük değişiklerin yaşanılacağının düşünülmediği yeni Apple Watch’un, isimlendirme olarak Apple Watch 2 şeklinde geleceği tahmin ediliyor.

Apple Watch 2’nin Tüm Özellikleri!

apple-watch-2-tum-ozellkleri

Appleinsider sitesinin elde ettiği sızıntılara göre Apple, 2016 yılında iki adet yeni akıllı saat çıkarmayı planlıyor. Apple’ın Watch serisinde yapacağı en büyük değişikliğin ise işlemcide olacağı tahmin ediyor. Yeni Apple Watch 2 ile geleceği düşünülen diğer özellikler ise şunlar;

  • GPS Desteği
  • Barometre
  • Daha İnce Tasarım
  • Daha Büyük Batarya
  • Daha Güçlü İşlemci

Bu özelliklerden hariç olarak; Apple Watch’a eklenmesi beklenen LTE desteği özelliğinin 2017 yılında geleceğini söyleyen uzmanlar, 2018 yılında da tasarımsal değişikler yaşanacağını düşündüklerini belirttiler. Bakalım tasarımları ile meşhur olan Apple, yeni Apple Watch 2 ile akıllı saat kullanıcılarının gönlünü tekrar kazanabilecek mi?