12.06.2016 23:52

Yeni Xbox One’ın Özellikleri Belli Oldu!

Microsoft, Yeni Xbox One'ı üretmeye hazırlanıyor. Peki Yeni Xbox One nasıl olacak? İşte Yeni Xbox One özellikleri ve Yeni Xbox One'ın merak edilen detayları!

Küresel ölçekte yazılım noktasında ortaya çıkardığı projeler ile birçok firmanın oluşmasında ve sektörün genişlemesinde önemli rol oynayan Microsoft, bugün akıllı telefonlardan bir bilgisayar donanımlarına kadar birçok sahada baskıcı gücünü hissettiriyor. Şimdi ise Microsoft mühendisleri Yeni Xbox One için kolları sıvadı.

Yeni Xbox One’ın Özellikleri Neler?

Doğrusu Technolat.com editörleri olarak Microsoft’un önceki Xbox One ürünlerinde geri dönüşlerin çokta olumlu seyir ettiğini söylememiz mümkün değil. Öyle ki, bu ürünü Microsoft değil de başka bir firma çıkarmış olsaydı ikinci seri bir ürün getirebilecek kadar cesaretli olamazdı. Yeni Xbox One, ailenin eski üyelerine oranla slim halde gelecek ve tasarımda yüzde 40 daha inceliğe gidilecek. Daha önceki seriler Full HD görüntülerde dahi kasılmalar yaşıyor olsa da Yeni Xbox One, 4K UHD Süper Çözünürlük ile kullanıcılarına merhaba diyecek. Xbox One’ın dahili güç kaynağı ile gelmesi beklenirken, E3 2016 fuarında Microsoft’un tam anlamıyla Yeni Xbox One tanıtımını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Microsoft, Yeni Xbox One ile nasıl bir satış trendi yakalayacak, bekleyip göreceğiz.