05.10.2016 23:02

YouTube’da Nokia 1100’ı Akıllı Saate Dönüştüren Adam!

Bir hacker yaptığı uğraşlar sonucunda Nokia 1100 efsanesini akıllı saate dönüştürmeyi başardı. İşte karşınızda akıllı saat hali ile Nokia 1100!

Eğer bir akıllı saat almak istiyorsanız; bu günlerde eskiye oranla seçeneklerin oldukça çoğalmış durumda olduğunu fark etmişsinizdir. Peki size eski telefonunuzu akıllı saate dönüştüre bileceğinizi söylesek? Evet yanlış duymadınız bu mümkün! Bir YouTube yıldızı olan Daniel Davis, Nokia 1100’ı akıllı saate dönüştürmeyi başardı! İşte karşınızda efsane telefon Nokia 1100’ı akıllı saate dönüştürmeyi başaran YouTube yayıncısı!

Nokia 1100’ı Akıllı Saate Dönüştüren YouTuber!

Tinkernut isimli kanalda yayın yapan YouTube yıldızı Daniel Davis, kendi akıllı saatini yapmakla kalmayıp bunu aşama aşama YouTube üzerinden yayınladı. 3 parttan oluşan Make Your Own Smartwatch From An Old Cell Phone ( eski cep telefonu kullanarak kendi akıllı saatinizi yapma kılavuzu ) isimli bir seride nasıl eski bir telefonu akıllı saate dönüştürdüğünü gösteren Daniel Davis, son zamanların en ilginç hack olayına imza attı diyebiliriz! Eğer sizde eski bir telefonunuzu akıllı saate dönüştürmek istiyorsanız ve birazda yazılım bilginiz varsa aşağıda paylaşacağımız videoları izleyerek Nokia 3310’dan kendi akıllı saatinizi yapabilirsiniz!