07.09.2016 22:00

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7, Apple'ın düzenlediği konferansta tanıtıldı. Şimdi herkes iPhone 7'nin ne zaman çıkış yapacağını merak ediyor. İşte iPhone 7'nin çıkış tarihi!

iphone-7-cikis-tarihi

Apple, 7 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğinde yeni akıllı telefonu iPhone 7 ve onun phablet modeli iPhone 7 Plus‘ı tanıttı. Birçok yeni özellik ile gelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, iPhone sersinin hayranlarını mutlu edeceğe benziyor. Öyle ki cihazların şık tasarımı ve sunduğu özellikler bakımından cihazlara hayran kalmamak elde değil.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın tanıtımının ardından en çok merak edilen konulardan biri cihazların ne zaman satışa çıkacağı oldu. Birçok Apple hayranı cihazların satışa çıkmasını büyük merakla bekliyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye Çıkış Tarihi

iphone 7, iphone 7 plus, türkiye, çıkış tarihi

Apple, düzenlediği tanıtım konferansında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için çıkış tarihi verdi. Herhangi bir aksaklık olmaması durumunda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 16 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacak. Cihazların Türkiye çıkış tarihi ise henüz netleşmedi.

iphone 7, çıkış tarihi

iPhone 7 Türkiye Fiyatı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın 16 Eylül tarihinde raflardaki yerini alması ile birlikte hangi fiyattan satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. Fakat iPhone 7‘nin 3.799 TL fiyatla Türkiye’deki raflarda yerini alması bekleniyor.

iPhone 7’nin Fiyatını Yayınlayınca Çöktü!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin net fiyatı ile ilgili bilgileri önümüzdeki zaman diliminde sizlere tüm detaylarıyla aktaracağız.