Star Tv'de yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı ve aynı zamanda eski sevgilisinin yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir ile ilişki yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu’nun menajeri harekete geçti! 

Recep İvedik gerçek oldu! Atlet sakatlanınca gülleciyi yarışa soktular! Recep İvedik gerçek oldu! Atlet sakatlanınca gülleciyi yarışa soktular!

Afra Saraçoğlu'nun Mert Yazıcıoğlu'nu aldattığı iddia edilmişti. Ancak Hatta Saraçoğlu'nun doğum gününde Mert Ramazan Demir'e hareketi sonrası sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun bakışı gündem olmuştu. Afra Saraçoğlu fanları ise o görüntüler sonrası daha öncesinde Mert Yazıcıoğlu'nun Dilan Deniz'e bakışının görüntülerini atarak karşılık vermişti. Tüm bunlardan sonra Mert Yazıcıoğlu ile Dilan Deniz sevgili olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise Afra Saraçoğlu'nun Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa poz vermesi aldatma haberlerini yeniden çıkarmıştı.

Bu fotoğraflar sonrası sosyal medyada Afra Saraçoğlu'na ağır hakaretler yapılmıştı. Afra Saraçoğlu'nun menajeri yapılan çirkin yorumları ve kişilik haklarına saldırıda bulunanlarla ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Afra Saraçoğlu'nun rol arkadaşı ve eski dostu Mert Ramazan Demir’le birlikte görüntülenmesi sonrası sosyal medyada güzel oyuncuya çok sayıda çirkin yorum yapıldı. Afra Saraçoğlu’nun menajeri sosyal medyadan bir açıklama yayınladı ve açıklamada, "Afra Saraçoğlu hakkında internet ve sosyal medya üzerinden hakaret içeren paylaşım yapan, kişilik haklarına saldırıda bulunan kişilerle ile alakalı olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur" dedi.

155054388-mert-ramazan-demir-le-opusurken-goruntulendikten-16066808538m