16 sezona damgasını vurmuş ve 17. sezonda tökezleyerek türlü türlü bahaneler ile ekranlardan bir anda silinmiş olan Arka Sokaklar, 638. bölümü ile ani final kararı almıştı. Arka Sokaklar bitti mi Arka Sokaklar final mi yaptı sorularının yanıtları aradan geçen 7 ay sonrasında yanıt buldu. Geçtiğimiz aylarda oyuncularına pes dedirten Arka Sokaklar yapımcıları, oyuncuların başka projeye yönlenmesinin önünü açtıklarını açıklamıştı.  Bir çok başrol oyuncusu bu kapsamda diziyi terk etmiş ve yeni projeler ile yoluna devam etmeye başlamıştı. Tam da bu sırada yaz tatilinin hemen öncesinde Arka Sokaklar yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek açıklaması yapılmıştı.

Nur Viral ile Yusuf Kavaklı arasında canlı yayında edepli giyin tartışması! Nur Viral ile Yusuf Kavaklı arasında canlı yayında edepli giyin tartışması!

Peki Arka Sokaklar 638. yeni bölüm ne zaman başlayacak? Arka Sokaklar yeni sezonda olacak mı? 18. sezona Eylül ayında merhaba demeye hazırlanan Arka Sokaklar dizisi ile alakalı oyunculara ücretlerinin ödenmediği, düşük gelen reytingler sebebiyle Kanal D'nin para vermediği ortaya atılan iddialar arasında iken bir de yapımcıların başlarının ödenen çekler ile dertte olduğu bu sebeple başka kanal ile anlaşmaya geçildiği de sosyal medyada konuşulmaktaydı. 

Arka Sokaklar Kanalı Değişecek

Hatta kanala bile pay biçilmiş ve Arka Sokaklar ATV ekranlarında yayınlanacağı açıklanmıştı. Sosyal medyada ortaya atılan iddialar arasında Kanal D'den ödemesini alamayan yapımcı ekip, diziyi başka kanala taşımaya çalıştığı konuşuluyor. Kalan sağlar bizimdir hesabı ile Arka Sokaklar dizisinin ATV ekranlarında yayınlanacağı konuşuluyor. Yapımcılar tarafından net bir açıklama yapılmadı ancak Ağustos ayında bu durumdan izleyicilerin haberdar olacağı bildiriliyor. 

Arka Sokaklar Oyuncuları Bir Bir Gidiyor

Sevilen dizi Arka Sokaklar dizisi ile özdeşleşmiş bir çok oyuncunun diziyi terk ettiği bilinirken, tüm bu olayların başlangıcının, Şevket Çoruh'un gitmesi ile başladığı da iddialar arasında. Peki Arka Sokaklar da son dakika gelen bir ayrılık haberi daha kim tarafından açıklandı? Arka Sokaklar dizsinde yaprak dökümünü devam ettiren oyuncu kim?

Arka Sokaklar Hangi Oyuncu Ayrıldı?

Şevket Çoruh'un gitmesi sonrasında Selin karakterinin de dizi de görevinin kalmadığı söylenirken, rol icabı ölerek diziye veda edecek. Arka Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Selin'i Oya Akar canlandırıyor. Öte yandan diziye; Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nıun kesin olarak devam edeceği söyleniyor