07.09.2016 15:05

Apple’ın Büyük Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Apple’ın her sene eylül ayında yaptığı ürün tanıtım etkinliğine sadece saatler kaldı. iPhone 7'nin merakla beklenen tanıtımında bizleri başka neler bekliyor?

Sonunda beklenen gün geldi çattı! Yaklaşık 1 senedir devam eden iPhone 7 nasıl olacak” beklentisi bu akşam saatlerinde son bulacak. Apple’ın geleneksel tanıtım akşamında iPhone 7’ye ait tüm detayların ortaya çıkacağının yanı sıra her zaman olduğu gibi başka gelişmeler de olacak. Bunlardan en büyüğü ise 2.versiyonunun tanıtılması beklenen Apple Watch serisi. Bizi Apple’ın büyük tanıtımında neler mi bekliyor? İşte karşınızda!

Apple’ın Tanıtımına Sadece Saatler Kaldı!

iphone-7-renk

Tanıtımın merkezi iPhone 7 olan büyük etkinlikte bizi her zamanki gibi mükemmel heyecanlı dakikalar bekliyor. Merakla beklenen en büyük gelişmelerden birisi ise Apple’ın iPhone 7 için seçeceği slogan! Biliyorsunuz ki Apple her yeni telefonu için bir slogan yazıyor. iPhone 6S’in “Değişen tek şey; Herşey!” şeklindeki slogandan sonra bizleri nasıl bir slogan karşılayacak merakla bekliyoruz. Apple’ın büyük tanıtımında tabii ki sadece iPhone 7 tanıtılmayacak. Büyük tanıtımda iPhone 7’nin yanında yeni özellkleri ile Apple Watch 2 de tanıtılacak. Tanıtım bunlarla da sınırlı değil. Apple’ın beklenen tanıtım akşamında IOS 10 ve watchOS 3 isimli işletim sistemleri hakkında da bilgi verilecek. Sizlerde ben akşamki tanıtıma kadar bekleyemem diyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan iPhone 7 hakkında tüm bildiğimiz sızıntıları okuyabilirsiniz!