Steam'in 2024 Oyun Şöleni Başlıyor: Next Fest'te Hangi Oyunlar İndirimde? Steam'in 2024 Oyun Şöleni Başlıyor: Next Fest'te Hangi Oyunlar İndirimde?

SGK emekli maaş ödemeleri konusunda emekliye istedikleri bankadan emekli maaşını çekme hakkını tanımaktadır. 2017 senesinden beri bankalar ile SGK işbirliği ile emekli promosyonu kampanyaları devam etmektedir. Emekli maaşını alacağı bankayı kendi seçebilirken, kendi refahına en uygun banka ile anlaşma yoluna koyulmaktadır. özellikle de işlemleri en kolay tamamlayacağı bankalar tercih sebebi olmaktadır. Bankalar ise özellikle de EYT'lilerin de maaş almaya başlaması akabinde müşteri portföyünü genişletmek adına emeklinin cebini sevindirecek hamlelerde bulunuyor. Akbank'ta emekli promosyonu konusunda devleşen bankalar arasında yer alıyor. Akbank emekli promosyonu artı kampanyası ile birlikte müşteri sayısını hızla arttırıyor.

Akbank emekli promosyonu kapsamında geri ödemesiz 10.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacağını açıklamış bulunuyor. Akbank emekli promosyonu maaşa göre değişkenlik gösterirken, vereceğiniz harcama sözünüze de artı 3,000 TL ödeme yapıyor. 

Temmuz ayında emekli maaşına yapılacak olan zam bugün açıklanacak iken bankalar da emekli promosyonları ödemelerinde atağa geçeceğe ve aralıklarını değiştireceğe benziyor. Akbank emekli promosyonu ödemesi ile alakalı resmi internet sitesinde 10,000 TL başlığını kullanıyor. Akbank'ın sunduğu kampanya artı emekli promosyonu detayları sizlerle

Akbank Emekli Promosyonu

Akbank emekli promosyonu Temmuz ayı güncellemesi sunulmuş bulunmaktadır. Maaş aralığına göre emekli 7.000 T'ye varan emekli maaşı alabilmektedir. 

0 – 3.499 TL maaş tutarına 4.200 TL,

3.500 TL – 7.499TL maaş tutarına 4.850 TL,

7.500 TL – 9.999 maşa tutarına 6.250 TL,

10.000 TL ve üzeri maaş tutarlarına 7.000 TL olarak ödemeler devam etmektedir.

Artı Kampanya 

Akbank emekli promosyonuna ek olarak emeklinin 3.000 TL kazanma şansı olduğunu belirtiyor. Kampanya ile alakalı bankanın resmi internet sitesinde ''Kampanya dönemi içerisinde, aktif Akbank bireysel kredi kartı olmayanlar veya ilk kez Axess veya Wings başvurusu yaparak onaylanan kartını teslim alanlar, 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 2.500 TL harcama sözüne 3.000 TL chip-para ile toplamda 10.000 TL ödül fırsatından yararlanabileceklerdir.'' açıklaması bulunuyor