EYT'lilerin de maaş almaya başlaması sonrasında Deniz Bank, atağa geçen bankalar arasında yer alırken, müşteri portföyünü promosyonlar sayesinde arttıran bankalar arasında en ön sıralardaki yerini almıştır. Bankaların emekli promosyonu kampanyası 2017 senesinden beri hız kesmeden devam ediyor. Her 3 sene için atılan imzaya bankalar ödül olarak belirledikleri ödemeyi hemen geçerken, Deniz Bank emekli promosyonunda 5.000 TL ek ödemeyi seçti. Mart- Nisan- Mayıs, Haziran ayları için EYT'liye de artı 5.000 TL ödeyen Denizbank, bu kampanyası sonrasında stabil rakamlara geri dönmüştür. Deniz Bank emekli promosyonu maaşa göre değişkenlik göstermektedir. ING Bank 5.000 TL ödeme sunmaktadır. 

Deniz Bank emekli promosyonu ödemesi ile alakalı detayları resmi internet sitesi üzerinden güncelledi. Maaş aralığına göre belirlenen miktarları ödeyen Deniz Bank emekli promosyonu Temmuz ayı güncellemesi merak edilmektedir. Emekliye ek ödeme olarak cepleri serinleten bu kampanyaya dahil olmak için ise bankadan emekli maaşınızı alacağınıza taahhüt vermeniz gerekmektedir.  Yapılan tüm işlemler sonrasında emekli maaşınızı almanızın hemen akabinde emekli promosyonu ödülünüzü hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. 

Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu! Asus Zenfone 11 Ultra fiyatı belli oldu!

Denizbank Emekli Promosyonu Ne Zaman Bitecek?

Deniz Bank emekli promosyonu kapsamında maaş aralığına göre 3.000 TL - 5.000 TL arasında ek ödeme yapmaktadır. Kampanya ile alakalı bankanın resmi internet sitesinden açıklama yapılmaktadır. Kampanyanın 31 Aralık 2023 tarihine kadar uzatıldığı bilgisi verilmiştir. 

Banka emekli promosyonu ile alakalı yaptığı açıklamasında '' Emeklilere müjde! 5.000 TL’ye varan nakit promosyon! Siz de emekliyseniz maaşınızı DenizBank’a taşıyın, 5.000 TL’ye varan promosyon ve emeklilere özel sayısız ayrıcalıktan faydalanın.'' başlığını kullanmaktadır. 

Maaş Tutarı Standart Promosyon
0 - 3.499 TL Arası Maaş Alanlar 3.000 TL
3.500 TL - 7.499 TL Arası Maaş Alanlar 3.500 TL
7.500 TL  -  9.999 TL Arası Maaş Alanlar 4.500 TL
10.000 TL ve üzeri Maaş Alanlar

5.000 TL

ödeme yapılmaktadır. 

Denizbank Emekli Promosyonu başvurusu

EMekliler emekli promosyonu başvuruları çeşitli yollarsan sağlamaktadır. İster oturduğunuz yerden elektronik ortam ile isterseniz de banka şubelerine giderek ya tel numarası ile arayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.