Elini emekli için taşın altına koyan bankalardan biri de ING Bank olarak biliniyor. ING Bank uzun zamandır gerek müşterisine sahip çıkmak gerekse de yeni emeklileri kapmak adına türlü türlü kampanyalar düzenliyor. Emekli promosyonu ödemesinde de ING Bank üst sıralarda yer alıyor. ING Bank Temmuz ayı emekli promosyonu güncellemesini sunmuş bulunuyor. ING Bank Temmuz ayında emeklinin cebini zam öncesinde para doldurmayı hedefliyor ve beraberinde bir çok destek ödemesini sağlıyor. 

Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor! Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor!

Banka emekli promosyonuna ek olarak sunduğu kampanyalar ile hem kart satısı yapıyor hem de müşteri sayısını artırıyor. ING Bank emeklinin maaşını taşıması ve 3 yıl kalması sözüne 8.500 TL'ye varan ek ödeme ile birlikte yepyeni kampanyaları da sunuyor. Banka tarafından resmi internet sitesinde promosyon kampanyası ile alakalı yapılan açıklama da ''SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 8.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı'nıza 1.500 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 10.000 TL'ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. '' deniliyor.

ING Bank emekli promosyonu miktarı

ING Bank maaşa göre emekli promosyonu miktarlarını şu şekilde güncelledi

  • Maaşı 3 bin 500 TL’ye kadar olan emeklilere: 5 bin 100 TL
  • Maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olan emeklilere: 5 bin 950 TL
  • Maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olan emeklilere: 7 bin 650 TL
  • Maaşı 10 bin TL ve üzeri olan emeklilere: 8 bin 500 TL

Banka tarafından yapılan açıklama da otomatik fatura talimatına 3 sefer 500 TL ödeme yapılacağı belirtildi. Banka emekliye bir çok avantajlı teklifler geliyor. Maaşını bankaya taşıyan emekli bir çok avantajdan faydalanıyor. %2,39faiz imkanı ile ihtiyaç kredisi imkanı ile birlikte dijital işlemlerden ek ödeme alınmayacağı garantisi veriliyor. 

Öte yandan ING Kredi kartı başvurusu ile birlikte ilk sene kart ücretinin ödenmeyeceği belirtilirken, 10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı ile birlikte 500 TL bonus kampanyasına katılabilineceği de söyleniyor. Detaylara ve başvuru işlemlerine ulaşmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.