Bankalar zaman zaman vatandaşın ihtiyacına göre kampanyalar düzenlemekte. Kimi zaman uzatmalı olarak kimi zaman da faizsiz olarak sunulan kampanyalar, ihtiyacı olan vatandaşa ön ayak olurken, gerek borçlarını kapatmayı gerekse de ihtiyaçlarını karşılamayı sağlıyor. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen müşteriye özel düzenlenen kampanyalar arasında ülkenin önde gelen bankası Akbank'ta yerini almış gibi gözüküyor. Akbank Faizsiz kredi desteği ile vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamasına tam destek oluyor. Başvuru yapan vatandaşa 15.000 TL faizsiz kredi veriliyor. İşlemler o kadar kolay ki akşam başvuranın sabah hesaplarında oluyor. 

Türkiye'nin üst sıralarda yer alan finansal kuruluşlarından olan Akbank, yeni düzenlediği kampanyasını sundu. Özellikle de faiz oranlarının arttığı son günlerde diğer bankalara inat olarak sunulan faizsiz kredi desteği dikkatleri üzerine topluyor. İhtiyacı olan vatandaşa Akbank tarafından tek başvuruya 15.000 TL faizsiz kredi veriliyor. 

14 Temmuz'a kadar geçerli olan faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak için tüm gerekli şartlar Akbank resmi internet sitesinden açıklanmış bulunmaktadır. Aslında çoğu kişinin bilmediği Akbank faizsiz kredi kampanyası 16 Haziran'dan beri süregelmekte. 1 aylık olarak açıklanan kampanya için ise son 10 gün kaldı. 14 Temmuz'da Akbank faizsiz kredi kampanyası son bulacak. 

Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası

Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonunu seçmek, faizsiz kredi imkanından faydalanmak için ilk adım olmaktadır. Bu kampanya Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar için geçerli olacaktır. Başvuru sürecinin onaylanması sonrasında ise  ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 25.08.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.

 Akbank Yeni Müşteri Kampanyası

Kampanya ile alakalı olarak Akbank'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde; ''Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 15.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır.''

İlk Kez Başvuru Yapan Hak Kazanacak

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 13.06.2023 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor! Efsane Serinin Oyunu 33 TL'ye Düştü! Oyuncular Tarafından Kapış Kapış Alınıyor!