Tarım Kredi Market indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Bir kampanyasının bitmesinin hemen akabinde diğerini müşterisine sunan Tarım Kredi market indirimli ürünleri hafta hafta merakla araştırılıyor. Enflasyon farkının artması, dolar kurunun yükselmesi dünya genelinde sert rüzgarlar estirirken, bu kapsamda devlet destekli yoluna devam eden Tarım Kredi Market, ürünlerini vatandaş için yüzde 40'tan fazla indiriyor. Yaz sıcaklıklarının 40'lı derecelere ulaştığı günümüzde soğuk içecek ihtiyacının karşılanması adına asitli ve asitsiz içecekler vatandaşın evine üretim maliyetine giriyor. Zaten Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi gibi fiyatların kar amacı gütmediğini belirtmişti. Tarım Kredi market indirimli ürünler listesinde bir çok indirimli ürün yer alıyor. Süt ve süt ürünleri bu kapsamda çok dikkat çekerken, atıştırmalık ve meyve suları gazozlar, kola gibi içecekler markete giriş fiyatına adeta halka dağıtılıyor. 

Realme atağa geçti! Realme 12x geliyor! Realme atağa geçti! Realme 12x geliyor!

Tarım Kredi İndirimli Ürünler Listesi

Tarım Kredi Market indirimleri 14 Temmuz'da başlamış olup, ay sonuna kadar indirim fırsatı bulunmaktadır. Ancak indirimler stoklarla sınırlı olacağından stoktaki ürün bittiği an da indirim de bitecektir. Kimi ürünlerde vergi diliminin artması çoğu ürüne zam olarak yansırken, Tarım Kredi Market İndirimlerinde ise durum oldukça farklı. 

Adeta zamlara inat indirime giden Tarım Kredi Marker kendi üreticisinin ürettiği ürünleri halka taze ve ucuzluğu ile ulaştırıyor. Siz de 15 güne kalmaz biter dediğiniz ürünü almak için hemen 3000 Tarım Kredi Market adresinden evinize en yakın olana gitmeyi tercih edin. İşte 14 Temmuz 31 Temmuz aralığında raflarda yer alacak ürünler:

Tarım Kredi Labne Peynir
Elit Sıvı Bulaşık Deterjanı Toz Şeker 
Familia Tuvalet Kağıdı 40'lı
Toz Deterjan Çeşitleri
Kaanlar Siyah Zeytin


Tarım Kredi Süzme Çiçek Balı
Elit Yüzey Temizleyici 
Molfix Bebek Bezi Çeşitleri 
Anadolu Pirinç 
Bingo Soft Yumuşatıcı 
Duru Banyo Sabunu 4'lü
Tarım Kredi Un
Çiğ Badem İçi Tarım Kredi Tam Yağlı Yoğurt 
Aynes Süt Çeşitleri
Bakpiliç Tabaklı Piliç Çeşitleri
Lays Doristos Ruffles Cips 
Torku Bisküvi Çeşitleri
Sütaş Süzme Peynir
Tarsüt Yarım Yağlı Tost Peyniri
Fish Fish Dondurulmuş Temizlemiş Balık