26.05.2017 16:25

Galaxy Feel Akıllı Telefonları Tanıtıldı

Samsung'un sürpriz modellerinden biri olan Galaxy Feel akıllı telefonları tanıtıldı. Tasarımlarıyla dikkat çeken Galaxy Feel serisinin özellikleri nasıl?

Yeni seri akıllı telefonlarına hızla devam eden Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son olarak beklenmedik bir model daha tanıttı. Galaxy Feel adı verilen yeni akıllı telefonlarla beraber markanın farklı kategorilere de yöneldiği görülüyor. Markanın tasarımsal açıdan farklı bir telefon isteyen kullanıcılar için geliştirdiği düşünülen yeni seri akıllı Galaxy Feel akıllı telefonlarının bir yandan da markanın küçük ekranlı telefonların örnek olarak gösterilebileceği belirtiliyor. Tanıtımıyla beklenmedik bir gelişme olarak değerlendirilen yeni seri akıllı telefonların özelliklerine bakalım.

Galaxy Feel Tasarımıyla Dikkat Çekecek

Yenilenmiş Galaxy Feel akıllı telefonlarının tasarımında tam anlamıyla tek renk düzeni görüyoruz. Ortalanmış bir arka kamera bulunan ve ön kısımda da Home tuşuna yer verilen Feel modelinin, 138 mm X 67 mm X 8.3 mm ölçülerine sahip olması bekleniyor. Tasarım kısmında son olarak pembe, beyaz ve siyah renklerinin bulunduğu belirtilen Galaxy Feel akıllı telefonlarının sistem özellikleri de dikkat çekecek.

Galaxy Feel

Orta segment bir telefon olduğu görülen Galaxy Feel akıllı telefonlarında, 1.6 GHz hızında 8 çekirdekli işlemciler kullanıldığı görülüyor. Tanıtımda 3 GB RAM bellek kullandığı görülen akıllı telefonların 16 MP arka ve 5 MP değerinde de ön kameraları bulunuyor. Ekran kısmında ise yeni modelin 4.7 inç ekran boyutuyla beraber küçük ekranlı telefon serilerine yeni bir örnek olması bekleniyor. Ekran çözünürlük değeri 720p olan akıllı telefonun, toplamda 3.000 mAh kapasiteli pillere sahip olan Galaxy Feel tüm bu özellikleriyle beraber Haziran ortasında satışa çıkıyor. Samsung’un sürpriz modellerinden biri olan Galaxy Feel, ne kadar fiyatla satılacak merak konusu.