06.05.2016 19:25

General Mobile GM 5 Plus Özellikleri Neler? Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı Ne Kadar?

General Mobile GM 5 Plus Ne Zaman Çıkacak, General Mobile GM 5 Plus Özellikleri Neler, General Mobile GM 5 Plus Fiyatı Ne Kadar? İşte Yeni General Mobile.

Google ile ortak çalışan Android One işletim sistemine dâhil olan General Mobile firması 4G modelinden sonra şimdi de fiyat ve donanım noktasında iddialı olan General Mobile GM 5 Plus modeli ile geliyor.

Android One işletim sistemi platformuna dâhil olan General Mobile GM 5 Plus kullanıcılarına Android deneyimleme imkânı verirken, güncelleme desteği sayesinde de kullanıcılarını bekletmeden güncelleme işlemlerini tamamlayabiliyor. General Mobile GM 5 Plus özellikleri ve merak edilenler yazımızın devamında sizleri bekliyor.

General Mobile GM 5 Plus Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak?

General Mobile GM 5 Plus özelliklerine baktığımızda ilk olarak 5.5 inç IPS tabanlı boyutları ve ekranı ile bizi karşılarken bu ekran Corning Gorilla Glass 4 sayesinde de güvenli bir şekilde korunuyor. Ekran için güvenlik seviyesine arttıran General Mobile firması GM 5 Plus Modelinde cam kalınlığını 2.5d olarak ayarlamış. General Mobile GM 5 Plus’ta 8 çekirdekten gücünü alan Snapdragon 617 işlemci mevcut iken sistemin geçici belleği ise 3GB. 13 MP Çözünürlüğe sahip arka kamerası olan General Mobile GM 5 Plus’ın ön kamerası ise yine 13 MP olarak karşımıza çıkıyor.

General Mobile GM 5 Plus Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye’deki teknoloji marketlerinde yakında yerini alacak olan General Mobile GM 5 Plus‘ın satış fiyatı ise 999 TL olarak belirlendi.

Bakalım bütün bu özellikleri ve fiyatıyla General Mobile GM 5 Plus nasıl bir satış sayısına ulaşacak?

Kategoriler: İnceleme