28.10.2016 07:33

Gökdelenlerden Atlayan YouTube Yıldızı Gözaltına Alındı!

Yaklaşık iki haftadır gündemi oldukça meşgul eden YouTube’un maskeli adrenalin çılgını polisten kaçamadı! İşte YouTube’un adrenalin çılgınının maskesiz yüzü!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde ATV,SHOW TV gibi büyük haber kanallarına da konu olan YouTube yıldızı metrelerce yükseklikten atlamayı başarabilirken polisten kaçamadı! Atlayış yaptığı bir sabah saatlerinde asıl ismi Anthony Booth Armer olan çılgın YouTube yıldızı özel bir binanın üzerinden atladıktan hemen sonra tutuklandı! İşte karşınızda herkesin çok merak ettiği o maskeli YouTube çılgının yüzü!

Gökdelenden Atlamayı Başardı Ama Polisten Kaçamadı!

youtube-adrenalin-cilgini

28 yaşındaki adrenalin tutkunu Anthony Armer, atlamadık gökdelen, yüksek bina bırakmamaya niyetliyken geçtiğimiz günlerde yaptığı ( belki de en tehlikeli olan atlayışı ) Newport sahilinin gökdeleni olan Newport binası atlayışından hemen sonra polisler tarafından gözaltına alındı.  Tam 40 metrelik binadan yaptığı atlayışta az kalsın limanın betonuna çarpacağı videodan anlaşılan YouTube yıldızı belki betona çarpmadı ama sonrasında polisler tarafından gözaltına alınmaktan kurtulamadı. Aynı zamanda Anthony’nin bir GoPro viral projesi olduğunu düşünenlerin sayısı da bir hayli fazla. Bahsi geçen videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz fakat kalp rahatsızlıkları olanlara izlemelerini kesinlikle tavsiye etmiyoruz! Ve son olarak Anthony’nin dediği gibi sakın evde denemeyin 😀