03.07.2016 08:30

Google, YouTube Red Kampanyasını Uzattı

Google, YouTube’nin ücretli servisi olan YouTube Red için sundukları kampanyayı uzatma kararı aldı. İşte Google’ın, YouTube için yaptığı kampanya!

İnternetin devi Google, YouTube için hazırladığı daha çok yeni olan YouTube Red hizmeti için olan mevcut yapmış olduğu kampanyayı uzatma kararı aldı.

Daha önceleri YouTube Red ve Google Play Music hizmetleri için 90 günlük kullanıma sadece 1 dolar fiyat biçen Google, 4 Temmuz’da yeni bir kampanya yapacağını duyurdu.youtube-red-kamppanya

Yeni kampanyaya göre Google Play Music ve YouTube Red hizmetleri aylık 9.99 dolar ücretle 4 ay boyunca kullanılabilecek. Üzücü haber ise bu hizmetlerin henüz ülkemizden kullanılamaması.

YouTube Red Nedir?

Google’in en yeni projelerinden biri olan YouTube Red sayesinde kullanıcılar reklam gösterimi yaşamadan videolar izleyebiliyor,akıllı telefonlarında arkaplanda müzik çalabiliyorlar. Ayrıca bazı youtuberlerin YouTube Red kullanıcılarına özel hazırladıkları içerikleri de ulaşabiliyorlar. Özellikle PewDiePie isimli kullanıcı adıyla YouTube’nin en büyük kanalı olan Felix, YouTube Red hizmetinin yüzü olmuştu. The Walking Dead dizisinin ekibiyle beraber yaptığı korku serisini YouTube Red üzerinden yayınlamıştı.

Kampanyaya dahil olan diğer uygulama Google Play Music ise sadece Amerika’da kullanılan Spotify tarzı bir müzik dinleme programı. 20.000 müziğin barındırıldığı uygulama bu kampanya sayesinde reklamsız bir hale geliyor.