Son yıllarda ekranları ele geçiren psikolojik dram dizileri Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Yalı Çapkını gibi dizilerin imza ismi Gülseren Budayıcıoğlu'ndan korkutan haber geldi. 

Nur Viral ile Yusuf Kavaklı arasında canlı yayında edepli giyin tartışması! Nur Viral ile Yusuf Kavaklı arasında canlı yayında edepli giyin tartışması!

Her biri reyting rekorları kıran dizilerin eserlerinin uyarlandığı isim Gülseren Budayıcıoğlu ameliyata alındı. Gülseren Budayıcıoğlu durumu nasıl?

Ünlülerin psikiyatrı olarak nam salan Gülseren Budayıcıoğlu'ndan geçtiğimiz hafta acil bir şekilde ameliyata alındığını sosyal medya hesabından açıkladı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hastalarının hayatlarını, travmalarını isim değiştirerek kitaba dönüştürmesi ve o kitapların da reyting rekorları kıran dizilere dönüşmesi tartışma yaratmıştı. Budayıcıoğlu eserlerinden gerçek hayat hikayelerini anlattığı için hastalarının özel yaşamlarını ifşaladığı iddiaları ile tepki almıştı. Ancak bugüne kadar hiç bir isim Gülseren Budayıcıoğlu'na hasta doktor ilişkisini ifşa nedeniyle dava açmamıştı.

KALP KRİZİ ÖNLENDİ

Gülseren Budayıcıoğlu paylaşımında "Sevgili arkadaşlarım geçen hafta bir sabah ani bir göğüs ağrısıyla hastaneye gittim. Yapılan anjioda kalp damarlarımdan birinin tıkanmak üzere olduğunu gördüler ve hemen bir stent taktılar. Kalp krizine dönüşmeden yakalaması iyi oldu. Hayat bana bir şans daha verdi. Hepinize sağlıklı ve güzel günler dilerim." ifadelerini kullandı.