Boy boy fotoğrafları ortalığa saçılan Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun dudak dudağa pozlarına eski sevgili Mert Yazıcıoğlu’nun ne diyeceği merak ediliyor. Yalnızca arkadaş olduklarına dair açıklamaların ardından Göcek tatilinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu resmen tekne şovu yaptı. 

İHANET ORTAYA ÇIKTI 

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in çıktıkları Göcek tatilinde öpüşürken pozları boy boy alındı. Çift yalnızca arkadaş olmaktan çok uzak, dudak dudağa pozları ile aşklarını belgeledi. Afra Saraçoğlu’nun 4 senelik eski sevgilisinin bu fotoğraflara vereceği cevap merak konusu.  

mert ramazan demir afra saraçoğlu tekne

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in çok samimi fotoğrafları konuşulurken Mert Yazıcıoğlu ile olan ayrılıkları için de bunlar sebep olarak görülmüştü. Mert Yazıcıoğlu, ihanet iddialarını yalanlamıştı. Ancak sosyal medya hesabından Mert Ramazan Demir’i çıkarması ise söyledikleri ile ters düşen bir görüntü oldu. Öte yandan Afra Yazıcıoğlu ile Mert Ramazan Demir’in bir araya geldiği dönemde Mert Yazıcıoğlu’nun ismi de Dilan Çiçek ile anılmaya başlandı.

Johny Deep  hayranlarını korkuttu  konser iptal edildi Johny Deep hayranlarını korkuttu konser iptal edildi

afra saraçoğlu mert ramazan demir öpüşme tekne

KİM İHANET ETTİ? 

Mert Yazıcıoğlu’nun adı Dilan Çiçek ile anılmaya başlayınca ihanet edenin kim olduğu sorusu da gündeme düştü. Henüz ayrılmamış olmalarına rağmen katıldıkları bir davette selamlaşmalarıyla durum dikkat çekmişti. Öte yandan Afra Saraçoğlu’nun ise sık sık Mert Ramazan Demir’in aksesuarlarını takıyor oluşu aynı evde yaşadıklarını da düşündürdü. Öte yandan bir oyuncu arkadaşlarının paylaştığı fotoğrafta el ele oldukları ortaya çıktı.  

afra saraçoğlu mert ramazan demir tekne öpüşme

afra saraçoğlu mert ramazan demir tekne