22.06.2017 03:34

Instagram Canlı Yayın Sistemi için Harika Yenilik

Instagram Canlı Yayın sistemi için tekrar paylaşma özelliği geldi. Instagram Canlı Yayın sistemini çok daha eğlenceli hale getirecek olan güncelleme yayında!

Sosyal medya uygulamaları içerisinde farklı bir yere kavuşmaya başlayan Instagram, son dönemde güncelleme sayılarını arttırmaya başladı. Genelde Snapchat uygulamasından kopyaladığı özellikleri yayınladığı gerekçesiyle eleştirilse de Instagram özellikler hikayeler güncellemeleriyle en başarılı sosyal medya uygulamalarından biri haline geldi. Sadece hikayeler bölümüyle değil bunun dışında canlı yayın özelliğiyle de öne çıkan uygulama, şimdi ise canlı yayın özelliği için yeni bir güncelleme yayınladı. Instagram Canlı Yayın için yayınlanan güncellemeyle beraber artık kullanıcıların canlı yayınları doğrudan silinmeyecek.

Instagram Canlı Yayın Tekrarı Hikayeler Bölümünden Paylaşılabilecek

Instagram Canlı Yayın güncellemesinden sonra kullanıcıların canlı yayınları tamamlanınca, isterseniz canlı yayınınızı hikayeler bölümünden paylaşabileceksiniz. Instagram Canlı Yayın güncellemesi sonrasında gelen yeni özellik doğrudan Instagram hikayeler bölümüne kullanılacak. Instagram Canlı Yayın tamamlandıktan sonra isteğe bağlı olarak yaptığınız canlı yayını olduğu gibi hikayeler kısmından paylaşabileceksiniz. Takipçileriniz Instagram Canlı Yayın paylaşımınızı 24 saat boyunca görebilecek ve canlı yayınlarda gelen yorumlara kadar görüntüleyebilecek.

instagram canlı yayın tekrar izleme

Bir nevi Instagram Canlı Yayın birebir tekrara düşmüş olacak. Bunun için sadece 24 saat süre olduğunu da belirtelim. Öyle ki Instagram Canlı Yayın paylaşımlarınız normal bir hikaye paylaşımı gibi gözükecek ve bu süre sonunda kaybolacak.

instagram canlı yayın tekrar izleme

Hem Android hem de iOS için yayınlanan canlı yayınları tekrar paylaşma özelliğini kullanabilmek için Instagram 10.26 sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Güncellenmiş sürümle beraber Instagram canlı yayınları tekrar paylaşma özelliğini kullanmaya başlayabiliyorsunuz.