66 yaşındaki eski Sky Sports sunucusu Richard Keys'den sosyal medyayı ikiye böle hareket. 66 yaşında olan Richard Keys, kanserle savaşan karısını terk edip kızının 35 yaşındaki arkadaşı ile evlendi hem de düğün yaptı.

Sosyal medyanın bu hafta ki tartışması yabancı Ali Taran olayı oldu! 66 yaşındaki Sky Sports suncusu Richard Keys, kansere yakalanan ve hastalıkla mücadele eden yol arkadaşı karısını terkn edip, kızının 35 yaşındaki arkadaşı ile evlendi ve görkemli bir düğün yaptı. Bu olay Ali Taran'ın kanserle savaşan eşini terk edip genç şarkıcı Ayşe Özyılmazel görkemli bir düğün ile evlenmesini hatırlattı.

ALİ TARAN YORUMU GÜNDEM OLDU!

Sosyal medyada Richard Keys için çoğunlukla tepki dolu yorumlar atılırken bazı kullanıcılar "şu an bu yorumu yapanlar eminim ki hayatlarında aynısını yapan, ya da yapacak olanlardır. Kız arkdaşını aldatan, arkasından yeni sevgilsine yalanlar söyleyen adamlar şu an Richard Keys'e küfür ediyor asla şaşmaz" yorumları yaptı. Bir kullanıcı ise "Ali Taran'da kendisi yapmadan önce böle olaylara küfür eden birisiydi" yorumu dikkat çekti.

Afra Saraçoğlu o yorumları tek tek savcılığa verdi! Afra Saraçoğlu o yorumları tek tek savcılığa verdi!

Richard Keys, kızı Jemma'nın 35 yaşındaki arkadaşı Lucie Rose ile dünyaevine girdi. Çiftin Devon'da açık hava töreniyle evlenmesi dikkat çekti.

Richard Keys hakkındaki yorumları yalanladı ve karısıyla zaten işlerin kötü gittiğini ayrıldığını o zaman ilişkisinin olmadığını iddia etti. Ancak Keys'in eşi ve arkadaşları bu durumu yalanladı.