09.11.2016 07:09

Kayıp YouTube Yıldızı İlkay Zaman Bulundu!

İlkay Zaman isimli Amerika’da yaşayan YouTube yıldızı 48 saatlik arayışın ardından bulundu! İşte YouTube yayıncısı İlkay’ın nerede olduğuna dair bilgiler!

ABD’nin California eyaletinde yaşayan Türk YouTube yıldızı İlkay Zaman ve arkadaşlarında 48 saattir haber alınamıyordu. Dört arkadaşın ava çıktıkları ardından bir daha haber alınamadığı duyurusu yapıldıktan sonra özellikle YouTube yayıncısı İlkay’ın hayranları büyük bir telaşa kapılmıştı. Sonunda beklenen haber geldi. İlkay Zaman ve arkadaşlarının bulunduğunu ABD büyükelçimiz Twitter hesabından işte böyle duyurdu!

YouTuber İlkay Zaman Sonunda Bulundu

youtube-ilkay

Teknoloji ve Amerika’yı tanıtan videolar çekip vlog şeklinde YouTube’a yükleyen İlkay Zaman, kayıp olduğundan beri meraklı bekleyiş devam ediyordu. Birkaç dakika önce ABD büyükelçimiz Serdar Kılıç Twitter’dan 4 arkadaşında da sağ salim bir şekilde bulunduğunu duyurdu. Bunun üzerine YouTuber İlkay Zaman’ın Facebook hesabından da 4 kafadarın bulunduğunu ve durumlarının iyi olduğu duyuruldu.

YouTube Vloger’ı İlkay Zaman’ın Kayboluşu Viral Reklam mıydı?

ilkay-zaman-bulundu

YouTube yıldızının bulunmasının hemen ardından ekşisözlük’te bazı yazarlar kaybolmanın bir proje olduğunu bu sayede sağlam bir viral reklam yaptıklarını düşünmeye başladılar. Ancak İlkay Zaman, YouTube kanalında yaptığı açıklamayla birlikte böyle bir durumun kesinlikle olmadığını ortaya koymuş oldu.