15.06.2016 19:53

Lenovo’dan Dünya’nın En Hafif Ultrabook’u: ThinkPad X1 Yoga

Lenovo, ThinkPad X1 Yoga serisiyle kullanıcılarına dünyanın en hafif Ultrabook'unu sunuyor. İşte Ultrabook ThinkPad X1 Yoga ile ilgili bilgiler!

Dünyanın önemli bilgisayar üreticilerinden olan Lenovo bu sezon çıkarmış olduğu ThinkPad X1 Yoga serisiyle bilgisayar dünyasına başarılı bir seri daha kattı. Lenovo‘nun bu serisinde 14 inç boyutunda  dokunmatik ekran , 6.nesil Intel Core i7 işlemcisi ve 1.27 kg ağırlığıyla kullanıcılarına güzel bir seri sunmayı hedefliyor. Ayrıca Lenovo ThinkPad X1 Yoga serisi güçlü ve yüksek pil ömrüyle kullanıcılarına taşınabilirlik anlamında iyi bir deneyim sunmayı da amaçlıyor.

ThinkPad X1 Yoga tasarımıyla da X1 serisinin 2016 yılı ürün tasarım ödüllerinin almayı başardı. ThinkPad X1 Yoga, klavyenin alttan aydınlatmasıyla gayet göz alıcı bir görüntü ortaya koyuyor.  Bunun yanında ThinkPad X1 Yoga herhangi bir sıvı dökülmelerine karşıda dayanıklı bir yapıda tasarlanmış. Dört farklı kullanım modu ile kullanıcıya çeşitli avantajlar sağlıyor.

ThinkPad X1 Yoga Zorlu Testler Sonucu Üretildi

ThinkPad X1 Yoga birçok zorlu teste tabi tutularak üretim sürecini tamamladı. ThinkPad X1 Yoga, bu testler sonucunda 1.27 kg hafifliğinde olup X1 ailesinin hafif , zarif ve dayanıklı bir bireyi olarak karşımıza çıktı.

ThinkPad X1 Yoga, işletim sistemi olarak bakıldığı zaman ise  Windows 10 Pro işletim sistemiyle karşımıza çıkıyor. Ekran büyüklüğü olarak 14 inçlik 2K dokunmatik ekranıyla kullanıcıya kaliteli görüntü deneyimi sunuyor.

Kategoriler: Diğer