05.10.2020 09:55

Müzik Dinleme Programı Listesi

Yolculuk yaparken, işe ya da okula giderken, rahatlamamızı sağlayan şarkılar müzik dinleme programı sayesinde hep bizim yanımızda olurlar. Müzik dinleme programları sayesinde ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden ister cep telefonunuzdan müzik dinleyebilirsiniz. Bu müzik programları sayesinde yüzlerce sanatçıya ve binlerce şarkıya dilediğiniz yerde ya da dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Popüler Müzik Dinleme Programı Listesi

Dezeer son zamanlarda ister sosyal medyada ister televizyonda sıkça karşınıza çıkan programlardan biridir. Veritabanında binlerce albümün yer aldığı oldukça popüler ve başarılı bir müzik dinleme programıdır. Dezeer kullanıcılarına hem yabancı hemde Türkçe şarkılardan oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir. Dezeer ücretsi olarak kullanılmaktadır. İsterseniz Dezeer Premium hesabına geçerek reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

Video izlemek, şarkı dinlemek için sıkça kullandığımız Youtube aynı zamanda Youtube Music uygulaması sayesinde şarkılara kolayca ulaşmamızı sağlıyor. Youtube üzerinden ulaştığınız bütün video ve şarkılara Youtube Music ile de ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanmanın yanında premium hesabına geçerek Youtube arka planda çalışırken müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Ücretsi müzik dinleme programları arasında Spotify adından sıkça söz ettirir. Spotify zengin içeriğiyle sizlere büyük bir imkan sunuyor. Dahası yeni çıkan albümleri ya da şarkıları hemen veri tabanına ekliyor. Bunların dışında podcast bölümü sayesinde şarkı dışında podcast dinlemenize olanak sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Spotify aynı zamanda premium, aile ya da öğrenci gibi hesaplarıyla sizlere birçok imkan sunmaktadır.

Eğer iOS işletim sistemli bir telefon ya da mobil cihaz kullanıyorsanız Apple Music seçenekleriniz arasında yer almaktadır. Diğer müzik uygulamaları gibi kullanıcılarına geniş bir şarkı yalpazesi sunmaktadır. Fakat Apple Music kullanıcılarına yalnızca 3 aylık kullanımda ücretsizdir. Sonrasında premium olarak ücret ödemeniz gerekmektedir.

TIDAL Music bu listede yer alan ücretsiz başka bir müzik dinleme uygulamasıdır. Ses kalitesi zayıf noktası olanlar için TIDAL özel olarak geliştirilmiştir. Şarkıların yanı sıra veri tabanında bazı videolara da sahiptir. Premium özelliğinden yararlanmak için ayda çok az bir miktar ödeme yapmanız yeterlidir.

Birçok müzik dinleme programı arasından hayatınızı daha zevkli hale getirecek olanını seçmek sizin tercihlerinize ve önceliklerinize bağlı

Kategoriler: Diğer
Etiketler: