Beyaz Tv'de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında gergin anlar yaşandı. Programın sunucusu Nur Viral ile programın yorumcusu emekli müftü Yusuf Kavaklı arasında tartışmada çıktı. Yusuf Kavaklı'nın sözleri karşısında neye uğradığını şaşıran Nur Viral'in yüzü düştü, o anlar sosyal medyanın diline dolandı!

Yusuf Kavaklı televizyonlarda sunuculuk yapan kadınların "çırılçıplak" giyindiğini söyleyince olanlar oldu. Kavalı'nın sözlerine kendisi de kadın bir sunucu olan Nur Viral, "Kim çırılçıplak yayın yapıyor hocam ya?" diyerek karşı çıktı. Bunun üzerine tartışma alevlendi. 

Yusuf Kavaklı "Sen hiç görmüyor musun, hiç bakmıyor musun ya?" deyince Nur Viral, "Hayır çırılçıplak yayın yapan görmüyorum ben. Benim arkadaşılarımın hepsi edepli giyiniyor" yanıtını verdi. Kavaklı'dan bu cevap üzerine Nur Viral'ı şoke eden yanıt geldi. Kavaklı, Viral'e "Bozacının şahidi şıracı" dedi. Twitter'da bu diyolog üzerine işte bunlarla böyle program yaparsınız, bunlara yandaşlık yaparsınız yarın sizi de böyle ahlaksızlıkla suçlarlar diyerek tepki gösterildi.

Durun! Yanlış biliyorsunuz! İşte Einstein'a ait olmayan o sözler! Durun! Yanlış biliyorsunuz! İşte Einstein'a ait olmayan o sözler!

Yusuf Kavaklı, sözlerine "Yayın yapanları görmüyor musun? Yemek programı yapıyor kadın, köçek gibi oynuyor. Neymiş? Yemeği beğenilmiş, yemek de yemek olsa." diye devam edince Nur Viral de, "Siz bu kadar bunları eleştiriyorsunuz da neden izliyorsunuz o zaman?" diye sordu. Kavaklı ise "Nasıl? Benim görevim bunları söylemek. Benim görevim yanlışları söylemek. Dine uymayanları söylemek. Tamam mı kızım? Benim görevim bu? Onu seyretme, bunu okuma, berikisine bakma. Ne anlatacağım ben? Hayatı anlatıyorum." dedi.

"HOCAM AĞIR KONUŞUYORSUNUZ AMA"

Nur Viral  de "Diyorsunuz ki 'Bunu izlememek, görmezden gelmek sorunu çözmüyor. Görüyorum, izliyorum', ama diyorsunuz 'Senin arkadaşların', kim onlar? Benim arkadaşlarım çok güzel, çok edepli giyiniyor" dedi. Kavaklı ise, "Bozacının şahidi şıracı derler ya. Çok güzel program evet, bir şey demiyorum." diyince Viral, "Ooo, ağır oldu hocam ama bu cümleniz? Bozacının şahidi şıracı deyip sen de onlardansın diyorsunuz." dedi.

Bunun üzerine Kavaklı geri adım attı ve "Sen onlardan değil, onlara göz yumuyorsun kızım. Sen örnek sunucusun, ben de örnek konuşmacıyım" Bana bakıp da adam dinden nefret ederse benim yaptığım programın hiçbir fonksiyonu yok kızım?" dedi.