16.09.2016 20:31

Playstation’a Cinemax ve HBO Geliyor!

Sony, Playstation Vue hizmetine yeni kanalları eklemeye devam ediyor. 2 Ekim'de eklenecek olan HBO kanalını artık Playstation Vue üzerinden izleyebileceksiniz.

Sony Playstation üzerinden yaptığı canlı yayın hizmetine Cinemax ve HBO kanallarını da ekleyeceğini duyurdu! 2 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan Westworld dizisinin galası PS3 ve PS4 modellerinin tümünde izlenebilecek. HBO ve Cinemax gibi kanallar, Amerika’da kurulmuş bağımsız ve ücretli yayın yapan kanallar arasında yer alıyor. Genellikle film, belgesel, kamera arkası gibi yayınlar yapan Cinemax kanalı Amerika’da oldukça fazla kişi tarafından izleniyor. Cinemax’ın yerine dizi kanalı olan HBO; Game of Thrones, True Detective gibi fazlasıyla ses getirmiş dizileri kanalında bulunduruyor. İşte bu tür kaliteli dizileri izlemek için; kablolu yayın yapan kaliteli kanalları satın alması gereken izleyiciler, artık Playstation Vue hesabına fazladan ödeme yaparak bu programlara kavuşabilecekler!

Playstation’a Yeni Özellikler Eklendi!

playstation-kanallar

Yapılan bilgilendirmeye göre; sadece HBO kanalını satın almak isteyenlerin Playstation Vue paketinde bulunan diğer kanallar için endişelenmesine gerek olmayacak. Bu müşteriler, diğer kanallar paket içerisinde bulunduğu için izlemeye devam edebilecekler. HBO Now uygulamasına göz atmak isterseniz buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz!