10.07.2016 17:00

Samsung Galaxy J1 Ace Neo Duyuruldu!

Samsung, Güney Afrika sitesinde Galaxy J1 Ace Neo telefon modelini tanıttı. İşte beklenen Galaxy J1 Ace Neo modelinin teknik özellikleri.

Samsung dün J serisinden iki üyesini tanıttı. Bugün ise Güney Afrika Samsung sitesinde Galaxy J1 Ace Neo modeli duyuruldu. Şuan için telefon Avrupa ülkelerinde yok ancak Güney Afrika’da Samsung sitesinin listesine sunulmuş durumda. Avrupa ülkelerinde Samsung’un J serileri her ne kadar çok rağbet görmüyor olsa da düşük bütçeliler için gayet kullanılabilir bir telefon denilebilir. Güney Afrika’da ki teknoloji Avrupa’da ki ülkelere yakın olmadığı için Samsung’un Galaxy J serisi pazarda beklendiği kadar rağbet görmektedir.

Samsung Galaxy J1 Ace Neo’nun Teknik Özellikleri

Samsung dün Galaxy J serilerinden ikisini duyurmuştu. Bugün Güney Afrika sitelerinde duyurulan Galaxy y J1 Ace Neo‘nun teknik özellikleride belli oldu.

Galaxy J1 Ace Neo’da 4.3 inç boyutunda ekran bulunmakta olup çözünürlüğü 480×800 piksel olarak belirlenmiş durumda. 1 GB Ram’a sahip olan modelin 8 GB dahili hafıza var. Hafıza sorunu yetmeyecekler için Galaxy J1 Ace Neo‘nun microSD destekleyip desteklemeyeceği konusunda bilgi verilmedi. Arka kamerası 5 MP ve ön kamerası 2 MP olan Galaxy J1 Ace Neo modelinin 1.900 mAh bataryası bulunmaktadır. Telefonun fiyatı ve satışa başlanacağı tarih hakkınad her hangi bir detay verilmedi.