31.01.2016 17:00

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için Android Marshmallow!

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android Marshmallow güncellemesi geldi. İşte Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için gelen Android Marshmallow'un detayları!

Samsung‘un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinin kullanıcıları uzun bir süredir Android işletim sisteminin hali hazırdaki son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow sürümüne ait güncellemenin ne zaman çıkacağını merakla bekliyorlardı. Nihayet Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesini kullanıcılarına dağıtmaya başladı.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android Marshmallow Güncellemesi!

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini kendi yurdu olan Güney Kore’den dağıtmaya başladı. Dağıtım furyasının çok kısa bir sürede Samsung Galaxy Note 5 için de başlaması bekleniyor.

samsung_galaxy_s6_s6_edge_marshmallow

Samsung‘un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için vereceği Android Marshmallow güncellemesi ile ciddi oranda pil kullanımının iyileştirilmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra Android Marshmallow ile çeşitli arayüz değişiklikleri de Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılarını bekliyor.

İlk olarak Güney Kore’de dağıtılmaya başlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin çok kısa bir süre içerisinde ülkemize ve diğer ülkere gelmesi de bekleniyor. Sitemizi takipte kalarak Türkiye için verilecek Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android Marshmallow güncellemesini ilk alan kullanıcılardan biri olabilirsiniz. Bakalım ülkemizdeki Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcıları ne kadar sürede Android Marshmallow‘a kavuşacaklar.