12.03.2016 12:58

Samsung Galaxy S7 edge Kutu Açılımı(Unboxing)

Önümüzdeki günlerde ülkemizde satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S7 edge modelinin kutusunu açıyoruz. İşte Galaxy S7 edge Kutu Açılım (Unboxing) Videosu!

Samsung‘un, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu ve yeni amiral gemi modeli olan, Galaxy S7 edge modelinin Türkiye’de satışa sunulacak versiyonunun kutusunu bu videomuzda açıyoruz.

Samsung Galaxy S7 edge Kutu Açılımı(Unboxing) Videosu!

Samsung Galaxy S7 edge modeli için çektiğimiz kutu açılımı(unboxing) videosunda, Galaxy S7 edge modeli ile birlikte kutu içerisinde gelen ürünleri inceledik.

Samsung Galaxy S7 edge Teknik Özellikleri

5.5 inç büyüklüğünde 1440×2560 piksel ekran çözünürlüğüne sahip Galaxy S7 edge modeli, gücünü ise Samsung’un kendi ürettiği Exynos 8890 Octa işlemcisinden alıyor. Galaxy S7 edge’nin arka tarafında ise 12 megapiksel çözünürlüğe sahip 4K video kaydı yapabilen kamera tercih edilmiş.

4 GB RAM ile kullanıcılarına üst düzey kullanım performansıda sunan Galaxy S7 edge, 3600 mAh kapasiteli pili ile de telefonun uzun süre kullanılmasına imkan tanıyor. Ayrıca Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri ile birlikte gelen “Always On” özelliğiyle cihaz ekranından saati ve bazı bildirimlerinizi ekran hiç kapanmadan ve cihazın tükettiği çok az güçle takip edebiliyorsunuz. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde Android’in son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow’da yüklü olarak geliyor.

Samsung Galaxy S7 edge 3299 TL fiyat etiketiyle önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulmuş olacak. Bakalım Galaxy S7 edge kullanacaklar cihazdan memnun kalacaklar mı?