26.01.2016 12:00

Samsung Galaxy S7 Sızıntısı Devam Ediyor!

Galaxy S7 fırtınası tam gaz esiyor. Galaxy S7'ye ait teknik bilgiler sızdırılmaya devam ederken, Galaxy S7 hakkındaki tüm söylentiler sizler için bir arada!

Galaxy S7

Samsung amiral serisi olan Galaxy serisinin son versiyonu Galaxy S7 ile piyasaya damga vurmayı hedefliyor. Şubat ayının sonlarına doğru tanıtılacak ve mart ayında satışa sunulması beklenen Galaxy S7 için şimdiden bir çok söylenti kulaklara gelmeye başladı.

Galaxy S7 olası teknik özellikler

En yakın rakibi olan Apple ile rekabeti arttırabilmek için bu güne denk kazandığı tüm tecrübeleri Galaxy S7‘de biriktirmeyi hedefleyen Samsung, S6 serisinde görüldüğü üzere bu üründe de Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus olarak iki farklı model ile piyasaya sürmesi bekleniyor. 5.1″ ve 5.5″ Ekran boyutlarında olması beklenen telefonun, en can alıcı noktasının ise suya karşı olan mukavemetinin arttırılarak su geçirmeme özelliği getirilmesi planlanıyor. Bir diğer özellik ise Apple‘ın üretmiş olduğu iPhone’lara karşılık belkide en basit ve güçlü silahı olan Micro SD kart yuvasının, Galaxy S7 serisinde 256 GB’a kadar destek veren özel iletkenlerden yapılmış bir yapı olması bekleniyor. Standart tasarımlar ile sınırlı kalınan Galaxy S7‘de Apple‘a en çok benzeyen nokta ise; telefonun alt kısmındaki delikli tasarımı olarak görülüyor.