22.05.2017 13:22

Samsung Galaxy S8 Active Modeli İçin Yeni Bilgiler Geliyor

Galaxy S8 Active akıllı telefonları için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. İddialara göre Galaxy S8 Active modelinde önemli değişiklikler söz konusu.

Galaxy S8 akıllı telefonlarının piyasaya çıkmasıyla beraber, akıllı telefon dünyasında yeniden zirvedeki yerini alan Samsung, bir yandan da yeni seri akıllı telefonları üzerinde geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Bu noktada yeni seri akıllı telefonların her şarta dayanıklı olarak adlandırılan Galaxy S8 Active modeli üzerinde de yoğunlaşıldığı ortaya çıktı.

Aslında daha önce Galaxy S7 serisi için piyasaya sürülen Active modelinin, Galaxy S8 için gelip gelmeyeceği tartışma konusu olmuştu. Özellikle telefonların yeni ekran sistemi nedeniyle bu seride Galaxy S8 Active modelinin piyasaya çıkmayacağı düşünülüyordu. Fakat son gelen haberler bir nevi Galaxy S8 Active geleceğini doğruladı.

Galaxy S8 Active Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Son olarak akıllı telefon tahminleriyle öne çıkan SamMobile tarafından Galaxy S8 Active için yeni bilgiler ortaya çıkarıldı. Galaxy S8 Active modeline ait olduğu iddia edilen yeni bir görsel paylaşımı yapıldı. Görsellerde yer alan detaylara göre fiziksel şartlara karşı dayanıklı olması adına modelin ekran sisteminin kavisli değil tamamen düz olduğu görülüyor.

Ekranda tamamen düz bir panel kullanılmasına karşın telefonun IP68 sertifikasına sahip olacağı, ekstra dayanıklılığın yanı sıra bataryaların ise 4000 mAh seviyesine çıkarılacağı belirtiliyor. Galaxy S8 Active için yeni görsellerin ortaya çıkmasıyla beraber bir nevi telefonların da doğrulanmış oldu. Samsung tarafından dayanıklılığıyla öne çıkan Galaxy S8 Active serisi hakkında ise yeni detayların paylaşılması bekleniyor.