06.11.2016 21:46

Samsung Galaxy S8 ile Siri’ye Rakip Asistan Geliyor!

Samsung, Galaxy S8 ile sanal asistan olan Siri’ye rakip olacağa benziyor! İşte Samsung Galaxy S8 ile beraber gelecek olan sanal asistan Viv!

Sanal asistanlar hayatımızda iyice yer etmeye devam ediyor. Google ve Apple’dan sonra şimdi de Samsung, Siri’nin yapımcıları ile ortaklaşa tasarladığı adına Viv ismini verdiği ilk sanal asistanını duyurmaya hazırlanıyor. Galaxy S8 ile birlikte gelecek olan sanal asistan Viv için geri sayım başlamış durumda!

Samsung Kendi Sanal Asistanı Olan Viv’i Duyurdu!

samsung-s8-sanal-asistan

Reuters’in haberine göre Samsung, Galaxy model telefonları için sanal asistanını bitirmek üzere. Gelen bilgilerde sanal asistan Viv hakkında çok detaylı bilgi bulunmamasına rağmen oldukça iddialı bir sanal asistanın bizi beklediğini söyleyebiliriz. Belki de Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı büyük skandaldan sonra bu proje ile sevenlerine kendisini affettirmeyi düşünüyor. Fakat sanal asistan olan Viv’i görmek için biraz beklememiz gerekecek. Çünkü gelen bilgilere göre Samsung’un Siri’ye rakip olarak tasarladığı Viv, Galaxy S8 ile birlikte gelecek. Bakalım Samsung’un Sirisi Viv sanal asistanlar arasında tutunabilecek mi?