26.05.2017 13:02

Samsung Galaxy S8 Renk Alternatifleri Artıyor

Galaxy S8 renk seçenekeleri için yeni alternatifler geliyor. Samsung Galaxy S8 renk seçeneklerine hangi renkleri ekledi? Yeni modeller satışa çıktı mı?

Çıktığı andan beridir en çok ilgi çeken akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy S8 akıllı telefonları için ilk satış istatistikleri de gelmeye başladı. Son raporlara göre şimdiden satış rekoru kıran telefonlar yüksek fiyatlarına karşın tercih edilen serilerden biri olmayı başarmış durumda. Bu noktada seriye hem biraz daha ilgi çekmek hem de mevcut ilgiyi korumak için Samsung yeni adımlarda atmaya başladı. Markanın son adımı ise Galaxy S8 renk seçenekleri oldu. Alınan kararla beraber tasarımı oldukça sevilen telefonun yeni renk seçenekleriyle zenginleştirileceği belirtildi. Üstelik Galaxy S8 renk seçenekleri için yeni gelen alternatiflerde benzersiz renklerden oluşuyor.

Galaxy S8 Renk Alternatiflerini Arttıran Yeni Renkler

Galaxy S8 renk seçimini değiştireceği düşünülen yeni adımla beraber kullanıcılara Galaxy S8 modeli için 3, Galaxy S8+ modeli içinse 2 seçenek sunuluyor. Galaxy S8 renk seçimine etki edecek yeni renkler ise Füme Mor Gri, Bataklık Altın Sarısı ve Buz Gölü mavisi olarak açıklandı. Galaxy S8 renk yeni renk seçeneklerinde Plus modele gelen renkler ise Füme Mor Gri ve Bataklık Altın Sarısı oldu.

Tüm bunlarla beraber aslında Galaxy S8 renk alternatiflerine yenisini ekleyen Samsung’un ana renkleri üzerinde değişikliğe giderek ton farkları sunduğunu görüyoruz. Öyle ki 3 yeni renk aslında mavi, gri ve markanın en çok kullandığı renk olan altın sarısı renklerinin tonları olarak gösterilebilir. Galaxy S8 renk seçeneklerine yeni eklenen modellerin ise şu an için hazırlığının devam ettiği kısa süre içerisinde de satışa çıkacağı belirtiliyor.