10.05.2017 19:50

Samsung’un İlk Çift Kameraya Sahip Akıllı Telefonu Galaxy C10 Olabilir!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung bu zamana kadar hiçbir akıllı telefonunda kullanmadığı çift kamerayı Galaxy C10'da kullanabilir.

Samsung kısa bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleriyle iyi bir geri dönüş yaşasa da Samsung’un bu yeni akıllı telefonları kullanıcılar tarafından neden çift kamerayla gelmedikleri için eleştirilmişti.

Ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy Note 8 modelinde çift kamera kullanacak olan Samsung kullanıcılarına bir sürpriz yapıp bir başka modelinde ilk olarak çift kamera kullanabilir.

Bixy Tuşuyla Gelebilir!

İnternet ortamında yayılan yeni görseller Samsung’un kısa bir süre sonra tanıtacağı ve C serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy C 10 modelinde Samsung’un çift kameralı bir tasarıma yer vereceği ortaya çıktı. Çift kamerayla birlikte Galaxy C10 Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gibi özel Bixby tuşuyla gelecek.

Samsung’un akıllı telefonları kullanıcılara oldukça kaliteli fotoğraflar çekmesine imkan tanıyor. Ancak son dönem akıllı telefonları kullanıcılara daha güzel ve daha net fotoğraflar çekmeyi mümkün kılan çift kamera sistemiyle birlikte geliyordu. Apple’ın da ilk olarak iPhone 7 Plus modelinde kullandığı bu çift kamera sistemini Samsung’un ne zaman ve hangi akıllı telefonuyla birlikte sunacağı sorusu da netlik kazanmış oldu. Samsung Galaxy C10’un ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Kategoriler: Mobil Samsung