05.07.2016 16:07

Samsung’un Yeni Telefonu: Galaxy Wide

Samsung One7'nin bir üst versiyonu olan Galaxy Wide modelini duyurdu. Galaxy Wide 275 dolar fiyat etiketi ile pazarda satılmaya başlanacak.

Samsung telefon devi yeni ürettiği modelleri kullanıcılara tanıtmaya devam ediyor. Samsung’un ürettiği telefonlar oldukça iyi kullanıcıların tek sevmediği nokta ise Samsung‘un çabuk telefon çıkartmasından başka bir şey değil. Firmanın sürekli olarak yeni telefon duyurması pazarda büyük satışlar yapmasını sağlıyor fakat piyasada ki telefonlarının fiyatının çabuk düşmesine sebep oluyor. İşte Samsung’un yeni tanıttığı bir telefon daha karşınızda Galaxy Wide modeli.

Bütçeyi Zorlamayacak

Samsung teknoloji devi yeni duyurduğu Galaxy Wide telefonunu kaliteli özellikler ile donatmayacak. Bunun yerine fiyatı uygun ve düşük özelliklerde telefon arayanlar için bir model üretilmiş olunacak. Galaxy Wide modelinde 1,2 GHz işlemci bulunmakta olup telefonun ekranı 5,5 inç büyüklüğe sahip. 2 GB RAM bulunacak olan telefonun dahili hafızası 16 GB olacak. Hafıza sorunu yaşayanlar için microSD kart desteğinin olmayacağı düşünülüyor. 13 MP arka ve 5 MP çözünürlüklü kameralara sahip Galaxy Wide modelinde Android 6.0 Marshmallow yüklü olacak. Telefonun parakendi satış fiyatının 275 dolar olaması bekleniyor. Galaxy Wide aham şaham özelliklere sahip bir amiral gemisi değil fakat yinede bütçeye göre uygun bir telefon denilebilir.

Etiketler: Galaxy samsung wide