15.08.2016 06:30

Sonunda Bu da Oldu: Bir YouTube Yıldızı Pokemon Go Kaskı Üretti!

YouTube’da Pokemon Go oyununa yeni bir bakış açısı getiren bir icat yaşandı. Geçtiğimiz gün YouTube fenomeni Simone, Pokemon Go için tasarladığı kaskı tanıttı!

Klasik yöntemler ile Pokemon Go oynamaktan sıkıldınız mı? Pokemon macerasına devam edebilmek için yeni heyecanlar mı arıyorsunuz? Tam yerine geldiniz! YouTube yıldızı Simone Giertz, aklın sınırlarını ( 😀 ) zorlayarak oluşturduğu yeni “Pokemon Kaskı” tam size göre! Şaka yapmıyoruz çılgın YouTube yıldızı bunu gerçekten yaptı!

YouTube Fenomeninden İlginç İcat!

youtube-pokemon-go-kask

YouTube’da bir şeyler üretmeye, farklı şeyler icat etmeye çalışan nadir kanallardan olan Simone Giertz, yeni icadını kısa bir video ile tanıttı. YouTube yıldızının videoda dediğine göre; “Pokemon Go yalnızca bir oyun değil, aynı zamanda da bir yaşam tarzı.” Pokemon Go oynarken hem güvenliği hemde oynanışı kolaylaştıracağını iddia ettiği kaskı adeta reklam filmi edasıyla tanıtan YouTube yıldızının bu ilk vukuatı değil. Aslında bu YouTube kanalının olayı bu. Patlamış mısır kaskı, Ruj sürme robotu, Saç köpürtme makinesi gibi değişik aletler icat etmeye çalışan Simone, şüphesiz ki YouTube’daki en orijinal kanallardan birisi. Simone’un YouTube kanalının şu an 245.104 abonesi bulunurken izlenimleri ise hiç de fena sayılmaz. Bakalım YouTube yıldızının bu yeni icadı başarılı olabilecek mi!

İşte bahsettiğimiz Pokemon Go kaskının tanıtım videosu: