Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi yargı sezon finali yaparak Geçtiğimiz günlerde ekrana veda etmişti. Yargı dizisi Aslında bu sezon final yapacaktı fakat izlenme oranlarının yüksek olması nedeniyle 3. sezon onayını da aldı. Ancak Yargı dizisi ile ilgili önemli bir son dakika gelişmesi yaşandı. Hiç kimse bu kadarını beklemiyordu. Yargı izleyicisine kötü haber verildi.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisi 2. sezondur ekranlarda fırtına gibi esiyor. Geçtiğimiz ay sezon finali yaparak ekrana veda eden yargı dizisinin yeni sezonu da büyük bir heyecanla bekleniyor. Aslında iki sezon olarak planlanan ancak izlenme oranlarının yüksek olması nedeniyle 3. sezon içinde onay olan yargı dizisi ile ilgili bomba gelişmeler yaşandı. Yargı dizisi yeni sezonda kimsenin beklemeyeceği önemli olaylar yaşanacak. Peki, Yargı dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? Yargı yeni sezon ipuçları ve detaylar haberimizde…

YARGI İZLEYİCİLERİNE BOMBA HABER

Yargı 3. sezon izleyicileri tarafından merakla bekleniyor ve takip ediliyor. Henüz yeni sezonun başlama tarihi ile ilgili bir açıklama gelmedi. Milyonlarca izleyicisi bulunan ve her bölümü reyting rekorları kıran yargı dizisinin yeni sezonuna ilişkin bir tüyo var. Alınan bilgiye göre dizinin senaristi Sema Ergenekon yeni sezonda izleyicileri ters köşe yapacak bir senaryo hazırlıyor. Yargı dizisi izleyicileri yeni sezona bir hayli şaşıracak.

YARGI 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Özellikle Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu hayranları yargı yeni sezon haberlerini yakından takip ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu dün sevgilisiyle Atina'da Dünya evine girmişti. Küçük bir düğün töreni ile evlenen Kaan Urgancıoğlu yargı dizisinin yeni sezonunda rol almaya devam edecek. Yargı 3. sezon tarihi önümüz açıklanmadı ancak Eylül ayında dizinin ekrana döneceği düşünülüyor.